Facebook - konwersja
Pobierz fragment

Komisja prawdy - ebook

Data wydania:
1 stycznia 2013
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Pobierz fragment
12,00

Komisja prawdy - ebook

Publikacja stanowi poszerzoną i uzupełnioną wersję rozprawy doktorskiej, która w 2013 roku zdobyła nagrodę dla najlepszej pracy w dziedzinie międzynarodowego prawa humanitarnego w XVI Konkursie im. prof. Remigiusza Bierzanka. To pierwsza na polskim rynku wydawniczym monografia poświęcona instytucji komisji prawdy. Omawia jej funkcje, mechanizmy działania oraz rolę w transformacji demokratycznej na tle rozwoju międzynarodowego prawa humanitarnego oraz przepisów odnoszących się do problematyki praw człowieka. Autor przeanalizował prace 22 komisji prawdy, nie tylko tych najbardziej znanych, działających w Argentynie czy Republice Południowej Afryki, ale również powoływanych m.in. w Paragwaju czy na Wyspach Salomona.

Marcin Komosa ¦ doktor nauk politycznych (2012), antropolog kultury. Autor monografii Sprawa Pinocheta. Odpowiedzialność za naruszenia praw człowieka (2005) oraz artykułów w publikacjach zbiorowych. Jego rozprawa doktorska Odpowiedzialność za naruszenie praw człowieka w pracach komisji prawdy 1974-2007 w 2013 roku została uhonorowana nagrodą dla najlepszej pracy w dziedzinie międzynarodowego prawa humanitarnego w XVI Konkursie im. prof. Remigiusza Bierzanka, organizowanym przez Komisję ds. Upowszechniania Międzynarodowego Prawa Humanitarnego przy Zarządzie Głównym PCK.

Kategoria: Międzynarodowe
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-235-1359-9
Rozmiar pliku: 45 MB

BESTSELLERY

Kategorie: