Facebook - konwersja
Pobierz fragment

Przegląd Policyjny, nr 3(103) 2011 - ebook

Data wydania:
1 stycznia 2011
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Pobierz fragment
14,00

Przegląd Policyjny, nr 3(103) 2011 - ebook

„Przegląd Policyjny” redagowany i wydawany przez Wyższą Szkołę Policji jest wydawnictwem o profilu naukowym, eksponującym w różnych aspektach, szeroko rozumianą działalność Policji.

 

Historia „Przeglądu Policyjnego” sięga roku 1936, kiedy został wydany pierwszy jego numer. Ostatni zeszyt, przed długą przerwą, został wydrukowany w lipcu 1939 r. Wydawanie dwumiesięcznika, przerwane zawieruchą II wojny światowej, wznowiono dopiero po 52 latach. Rzeczywistość polityczna niepodległej Rzeczypospolitej Polskiej stworzyła klimat do wydania w 1991 roku periodyku wyraźnie nawiązującego do przedwojennej formy, nawet przez zachowanie zbliżonej szaty graficznej.

 

Obecnie „Przegląd Policyjny” jest kwartalnikiem o profilu naukowym. Na jego łamach są zamieszczane teksty dotyczące organów bezpieczeństwa i porządku publicznego, prawa — zwłaszcza karnego materialnego i procesowego, ale także cywilnego i gospodarczego, kryminologii, wiktymologii, taktyki i techniki kryminalistycznej, psychologii, nauk politycznych, historii najnowszej, historii Policji, organizacji i zarządzania, informatyki.Teksty publikowane w kwartalniku cechuje wysoki poziom merytoryczny i edytorski, ponieważ wcześniej podlegają odpowiedniemu postępowaniu kwalifikującemu (artykuły są recenzowane).

 

W „Przeglądzie Policyjnym” występują stałe rubryki. Są to: Artykuły (ze streszczeniami w języku angielskim), Omówienia, Orzecznictwo sądowe, Materiały i dokumenty, Komunikaty, Recenzje, Kronika Policji.

 

Do materiałów publikowanych w kwartalniku sięgają nie tylko przedstawiciele Policji, lecz także odbiorcy innych grup zawodowych.

 

Pismo stale współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin nauki, zarówno w kraju, jak i za granicą, m.in. z pracownikami naukowymi uniwersytetów w Łodzi, Warszawie, Białymstoku, Toruniu, Olsztynie, Katowicach, Münster, Oklahomie, Salonikach, jak również z Polską Akademią Nauk. Krąg specjalistów współpracujących z „Przeglądem Policyjnym” rozszerza się także o przedstawicieli szkół policji i ośrodków szkolenia.Periodyk trafia systematycznie do bibliotek resortowych i szesnastu uczelnianych w kraju oraz do Ministerstwa Sprawiedliwości. Rozsyłany jest do Komendy Głównej Policji i wszystkich komend wojewódzkich, powiatowych i miejskich.

 

„Przegląd Policyjny” można prenumerować w Wydziale Wydawnictw i Poligrafii Wyższej Szkoły Policji po przedstawieniu pisemnego zamówienia oraz kupować pojedyncze egzemplarze w naszym sklepie internetowym lub składając zamówienie pocztą.

Kategoria: Naukowe i akademickie
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 1,7 MB

BESTSELLERY

Kategorie: