Facebook - konwersja
Pobierz fragment

W jakiej Unii Europejskiej Polska - jaka Polska w Unii Europejskiej. Instytucjonalizacja współpracy międzynarodowej - ebook

Wydawnictwo:
Data wydania:
1 stycznia 2020
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Pobierz fragment
199,00

W jakiej Unii Europejskiej Polska - jaka Polska w Unii Europejskiej. Instytucjonalizacja współpracy międzynarodowej - ebook

Poruszane w monografii zagadnienia dotyczą kluczowych problemów, odwołujących się do tytułowej UE, jej funkcjonowania, a zwłaszcza wartości, na których została zbudowana. I tak, w części pierwszej zaprezentowane zostały kwestie ogólne związane z funkcjonowaniem UE, w tym w zakresie tworzenia prawa międzynarodowego. Część druga poświęcona została wzajemnej współpracy państw członkowskich, jak i dylematom towarzyszącym integracji europejskiej z perspektywy państw członkowskich. Z kolei trzecia część składa się z rozdziałów dotyczących szeroko pojętej polityki zagranicznej Unii, a czwarta stanowi omówienie niektórych zagadnień odnoszących się do pozycji jednostki i jej praw w systemie UE. Dalsze dwie części, to także analiza problemów szczegółowych – współpracy w sprawach karnych oraz m.in. ochrony środowiska czy handlu pomiędzy państwami członkowskimi. Całość monografii zamyka rozdział wychodzący w swej treści poza granice europejskie, ale dotyczący tytułowej instytucjonalizacji współpracy międzynarodowej, tym razem jednak na kontynencie afrykańskim.

Oddajemy więc Czytelnikom efekt prac Grupy Polskiej ILA – kolejną monografię w cyklu. Do tej pory ukazały się cztery pozycje: „Państwo i terytorium w prawie międzynarodowym”, Idee, normy i instytucje Kongresu wiedeńskiego - 200 lat później, System Narodów Zjednoczonych z polskiej perspektywy, Wspólne wartości prawa międzynarodowego, europejskiego i krajowego. Mamy nadzieję, że i tym razem monografia wzbudzi zainteresowanie tak badaczy, jak i adeptów nauki prawa międzynarodowego i europejskiego.

Kategoria: Prawo
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-8198-238-2
Rozmiar pliku: 3,0 MB

BESTSELLERY

Kategorie: