Facebook - konwersja

Magazyn Literacki Książki 4/2020 - ebook

Wydawnictwo:
Rok wydania:
2020
Format:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
5,00

Magazyn Literacki Książki 4/2020 - ebook

Książki wzięły się z podróży
Biblioteka to największy mebel w domu. Najbardziej spektakularny – był nieraz prezentowany w magazynach wnętrzarskich. Rzuca się w oczy nie tylko gościom, ale widać go wyraźnie przez okna domu. Biblioteka to w zasadzie ogromna ściana biblioteczna, która oddziela dwa pomieszczenia w domu, a przy okazji jest wielkim regałem na książki ładowanym z obu stron. Przestrzeń regałów jest bardzo zróżnicowana: są odrębne półki na wysokie albumy, inne na książki o standardowych rozmiarach, a także przeznaczone na najmniejsze książeczki bądź płyty CD. Całość jest stabilna, w stylu modernistycznym, funkcjonalna, elegancka, prosta i bardzo przestronna – opisujemy bibliotekę Jacka i Joanny Rzyskich

Młość w czasie pandemii
– Obecna sytuacja dla niektórych związków może być nieoczekiwanym wyzwaniem. Przebywanie ze sobą 24 godziny na dobę jest urocze i podniecające podczas podróży poślubnej, niekoniecznie jednak piętnaście lat po ślubie. Im jestem starszy, tym bardziej przekonuję się, że w związku ważniejsze od wszystkiego innego jest pragnienie rozmowy. Jeśli go nie ma, to inne pragnienia stają się szybko nieistotne – rozmowa z Januszem Leonem Wiśniewskim

Science fiction i kryminał w stylu Agathy Christie
– Pierwsze trzy miesiące spędziłem na planowaniu. Nie napisałem wcześniej choćby jednego słowa. Samą powieść obudowałem na bazie wskazówek, które główny bohater musiał odkrywać, żeby wyjaśnić zabójstwo Evelyn. Wszystkie szczegóły miałem  rozpisane w arkuszu. Zapisywałem, gdzie w domu każda z postaci znajdowała się co dwie minuty. Najważniejsze szczegóły fabularne przeniosłem potem na własnoręcznie narysowaną, olbrzymią mapę Blackheath House. Rozkładałem ją w mieszkaniu i sprawdzałem, czy w konkretnym momencie akcja na pewno może rozgrywać się w którejś z konkretnych lokacji o swoim warsztacie, procesie twórczym i inspiracjach opowiada Stuart Turton, autor „Siedmiu śmerci Evelyn Hardcastle”

Książki miesiąca „Przez” Zośki Papużanki „Planeta K. Pięć lat w japońskiej korporacji” Piotra Milewskiego „Prymas Wyszyński. Ojciec ojczyzny” Czesława Ryszki „Nowe życie. Wspomnienia 1945-1976” Romana Jasińskiego

Proponujemy także: Wydarzenia, Bestsellery z komentarzem Krzysztofa Masłonia, „Nazwijmy to miłość” – fragment nowej książki Janusza L. Wiśniewskiego, Baba z jajami wkracza na salony – felieton Grzegorza Sowuli, Cała nadzieja w literaturze – recenzja „Wielu tytułów” Ryszarda Koziołka, Z dziejów śmiechu – felieton Tomasza Zaperta, Wenezuela, kraj niezrozumiały i który boli - rozmowa z Alberto Barerra, Tyszką, autorem powieści „Ostatnie dni komendanta”, Sierow zeznaje – felieton Tadeusza Lewandowskiego, Historie są częścią mnie – rozmowa z Brandonem Mullem, Z życia wzięte, czyli szczęka, kiełbasa i inne – felieton Małgorzaty Karoliny, Piekarskiej, Bezdzietni mają głos – recenzja książki „Szczerze o życiu bez dzieci”, „Idealna chwila” – rekomendacja Marii Kulik, Recenzje

Odwiedź na na Facebooku

https://facebook.com/magazynliteracki

i Instagramie: magazynliterackiksiazki

Kategoria: Literatura i kultura
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 9,1 MB

BESTSELLERY

Kategorie: