Facebook - konwersja

KIM JESTEŚMY

Virtualo.pl to nowoczesna księgarnia internetowa specjalizująca się w sprzedaży ebooków i audiobooków. Znajdziesz nas wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu - niezależnie czy jesteś użytkownikiem laptopa czy robisz zakupy przez smartfona.

CO NAS WYRÓŻNIA

Największą wartością jest dla nas zadowolenie klienta. Dlatego niezwykle ważne są dla nas:
SZEROKI WYBÓR, WYSOKA JAKOŚĆ
Oferujemy profesjonalnie przygotowane ebooki (Kindle-MOBI, ePUB, PDF) i audiobooki. Ogromny wybór: znajdziesz u nas publikacje czołowych polskich wydawców oraz wydawnictw niszowych (w ich ofercie można znaleźć prawdziwe literackie perełki). Każdego dnia w sklepie pojawiają się nowe tytuły. Naszą ofertę znajdziesz też na Allegro.
Książki elektroniczne nie posiadają tradycyjnych nosników (papier, CD, DVD, itp.). Czytając ebooki dbasz o środowisko. Większość książek audio jest przez nas przetworzona i posiada dodatkowe zalety: jednolitą głośność, nazwy plików i tagi MP3 zawierają tytuł, autora i nazwę (numer) rozdziału.
NAJNIŻSZE CENY
Ebooki są na ogół tańsze od tradycyjnych wydań papierowych o ok. 20%-30%. Ponadto staramy się codziennie zaskakiwać naszych klientów dodatkowymi promocjami - rabaty na wybrane ebooki mogą sięgać nawet 60%-80%. Ceny promocyjne dotyczą zarówno znanych, bestsellerowych tytułów, jak i nowości.
PROFESJONALNA OBSŁUGA
  • Kupując w Virtualo, zyskujesz dostęp do ebooków i książek audio w ciągu zaledwie kilku minut. Nie musisz wychodzić z domu lub czekać na dostarczenie paczki. Usłyszałeś gdzieś o ciekawej książce? Przeczytałeś właśnie zachęcającą recenzję? Księgarnie są już pozamykane, a Ty plinie potrzebujesz danej publikacji? W każdej z tych sytuacji, ebook znajdzie się błyskawicznie na Twoim komputerze (tablecie lub komórce). Nie tracąc czasu, możesz od razu przystąpić do lektury.
  • Przyjmujemy wszystkie najpopularniejsze formy płatności. Płatność za wybrane pozycje odbywa się za pośrednictwem serwisów eCard.pl, PayPal, przez przelewy internetowe większości banków oraz kart kredytowych i płatniczych.
  • Zakupione książki przechowywanew są na naszych serwerach. Zawsze masz do nich dostęp z Mojej Biblioteki - z każdego miejsca na świecie, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  • Nie tracisz czasu i energii na przechowywanie i zabezpieczanie swoich mediów cyfrowych, robimy to dla Ciebie.
  • W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości można skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta (mailowo lub telefonicznie), a także za pośrednictwem Facebooka. Niezwłocznie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.
BEZPIECZNE ZAKUPY
  • Na stronach ebooków znajdziesz bezpłatne fragmenty, co umożliwia sprawdzenie jakosci produktu, przed zakupem.
  • Szanujemy Twoją prywatność, dlatego przy zakładaniu konta, ograniczylismy podawanie danych do niezbędnego minimum (login i adres e-mail).
  • Rejestracja konta, logowanie i transakcje są realizowane bezpiecznymi metodami szyfrowania (SSL). Hasła są przechowywane w formie niejawnej.
  • Jeśli pomimo naszych starań, produkt nie spełnił Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% wpłaconych pieniędzy.
TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
Zobacz co piszą o nas osoby, które skorzystały z usług Virtualo.pl (więcej opinii znajdziesz na Allegro.pl i Opinieo.pl)

Kategorie: