Facebook - konwersja

Układ

  • Grave Talent
    Grave Talent
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    THE EDGAR AWARD-WINNING NOVELTHE FIRST KATE MARTINELLI MYSTERY In Laurie R. King's Grave Talent, the unthinkable has happened in a small community outside of...
    146.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 14690 pkt.

    THE EDGAR AWARD-WINNING NOVELTHE FIRST KATE MARTINELLI MYSTERY In Laurie R. King's Grave Talent, the unthinkable has happened in a small community outside of...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    146.90 zł
  • With Child
    With Child
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    THE THIRD BOOK IN THE KATE MARTINELLI MYSTERY SERIESIn Laurie R. King's With Child, adrift in mist-shrouded San Francisco mornings and alcohol-fogged nights,...
    119.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 11999 pkt.

    THE THIRD BOOK IN THE KATE MARTINELLI MYSTERY SERIESIn Laurie R. King's With Child, adrift in mist-shrouded San Francisco mornings and alcohol-fogged nights,...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    119.99 zł
  • To Play the Fool
    To Play the Fool
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    THE SECOND BOOK IN THE KATE MARTINELLI MYSTERY SERIESWhen a band of homeless people cremate a beloved dog in San Francisco's Golden Gate Park, the...
    119.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 11999 pkt.

    THE SECOND BOOK IN THE KATE MARTINELLI MYSTERY SERIESWhen a band of homeless people cremate a beloved dog in San Francisco's Golden Gate Park, the...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    119.99 zł
  • Remember Me
    Remember Me
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A killer turns a young family's dream holiday into an unfathomable nightmare in bestselling author Mary Higgins Clark's Remember Me.Menley Nichols and her...
    88.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 8890 pkt.

    A killer turns a young family's dream holiday into an unfathomable nightmare in bestselling author Mary Higgins Clark's Remember Me.Menley Nichols and her...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    88.90 zł
  • Wicked Lovely
    Wicked Lovely
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Fans of Sarah J. Maas and Holly Black wont be able to resist the world of Melissa Marr's #1 New York Times bestselling series, full of faerie intrigue,...
    124.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 12490 pkt.

    Fans of Sarah J. Maas and Holly Black wont be able to resist the world of Melissa Marr's #1 New York Times bestselling series, full of faerie intrigue,...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    124.90 zł
  • Great Gilly Hopkins
    Great Gilly Hopkins
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    The timeless Newbery Honor Book from bestselling author Katherine Patersonabout a wisecracking, ornery, completely unforgettable young heroine.This middle...
    81.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 8190 pkt.

    The timeless Newbery Honor Book from bestselling author Katherine Patersonabout a wisecracking, ornery, completely unforgettable young heroine.This middle...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    81.90 zł
  • Laura Rider's Masterpiece
    Laura Rider's Masterpiece
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    The bestselling author of A Map of the World and The Book of Ruth serves up an entirely different kind of novel: Le Divorce meets The Love Letter.Married for...
    90.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 9099 pkt.

    The bestselling author of A Map of the World and The Book of Ruth serves up an entirely different kind of novel: Le Divorce meets The Love Letter.Married for...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    90.99 zł
  • Lying With Strangers
    Lying With Strangers
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A first-year resident at a major Boston children's hospital, Peyton Shields finally has the career she's always dreamed ofeven though her marriage to Kevin,...
    67.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6799 pkt.

    A first-year resident at a major Boston children's hospital, Peyton Shields finally has the career she's always dreamed ofeven though her marriage to Kevin,...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    67.99 zł
  • Lace Reader
    Lace Reader
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    In the tradition of The Thirteenth Tale, Brunonia Barrys bewitching gothic novel, The Lace Reader, is a phenomenon. Called [a] richly imagined saga of...
    67.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6799 pkt.

    In the tradition of The Thirteenth Tale, Brunonia Barrys bewitching gothic novel, The Lace Reader, is a phenomenon. Called [a] richly imagined saga of...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    67.99 zł

Kategorie: