Facebook - konwersja

Układ

  • Secret Notebook
    Secret Notebook
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    A page-turning, emotional WW2 novel for fans of Barbara Taylor Bradford, Lucinda Riley and Kathryn HughesA view to the past...When Izzie Dean's beloved nan,...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    A page-turning, emotional WW2 novel for fans of Barbara Taylor Bradford, Lucinda Riley and Kathryn HughesA view to the past...When Izzie Dean's beloved nan,...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • Authenticity Project
    Authenticity Project
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Brought to you by Penguin. -------------------'A joyous, funny read that leaves you all warm inside' Beth Morrey, author of Saving Missy 'Feel-good...full of...
    56.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 5690 pkt.

    Brought to you by Penguin. -------------------'A joyous, funny read that leaves you all warm inside' Beth Morrey, author of Saving Missy 'Feel-good...full of...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    56.90 zł
  • War Girls
    War Girls
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: Watermark
    Kategoria: Obcojęzyczne
    'This is such a delightful book to read, that booklovers will all enjoy... I loved it' NetGalley reviewer, five starsCan their friendship survive the darkest...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    'This is such a delightful book to read, that booklovers will all enjoy... I loved it' NetGalley reviewer, five starsCan their friendship survive the darkest...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: Watermark
    Watermark
    Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
    62.90 zł
  • Front Line Nurse
    Front Line Nurse
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    In the Great War, every act of courage counted... Angelina Green never knew her mother, who left her in a cardboard box by the East London docks on...
    72.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 7290 pkt.

    In the Great War, every act of courage counted... Angelina Green never knew her mother, who left her in a cardboard box by the East London docks on...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    72.90 zł
  • Secret Orphan: A historical novel full of secrets
    Secret Orphan: A historical novel full of secrets
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Keep her secret Keep her safeOn the 14th November 1940, Hitler's bombs rain down on Coventry. From the rubble of a bombed-out family home, a young girl is...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    Keep her secret Keep her safeOn the 14th November 1940, Hitler's bombs rain down on Coventry. From the rubble of a bombed-out family home, a young girl is...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł
  • Mother's Sacrifice
    Mother's Sacrifice
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    'Thrilling, compelling and thought-provoking. This author has a very bright future ahead of her.' Angela Marsons, author of the Detective Kim Stone series.'A...
    62.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6290 pkt.

    'Thrilling, compelling and thought-provoking. This author has a very bright future ahead of her.' Angela Marsons, author of the Detective Kim Stone series.'A...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    62.90 zł

Kategorie: