Facebook - konwersja

Układ

  • Bleeding Land
    Bleeding Land
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Written by the Sunday Times bestselling author of Lancelot, Giles Kristian, and perfect for fans of Bernard Cornwell and Conn Iggulden, this is a high-octone, gripping and affecting novel set during England's brutal and bloody Civil War. "A...
    60.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6090 pkt.

    Written by the Sunday Times bestselling author of Lancelot, Giles Kristian, and perfect for fans of Bernard Cornwell and Conn Iggulden, this is a high-octone, gripping and affecting novel set during England's brutal and bloody Civil War. "A...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    60.90 zł

Kategorie: