Facebook - konwersja

Kurs języków obcych Lerni.us - 3 miesiące dostępu do nauki

Wydawnictwo:
Rok wydania:
2015
Format:
Format APP
99,00

Kurs języków obcych Lerni.us - 3 miesiące dostępu do nauki

Zbieraj punkty, wymieniaj na odznaki i zdobądź szczyt rankingu użytkowników! Przekonaj się, że nauka języka online jest wciągająca niczym ulubiona gra komputerowa!

 

Ucz się angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i angielskiego biznesowego z Lerni.us! Wszytskie kursy w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki. Przyswajaj nowy materiał gdzie chcesz i kiedy chcesz. A to wszystko dostępne 24 h 7 dni w tygodniu.

 

Pamiętasz uczucie znużenia podczas zajęć grupowych, gdy musiałeś pracować z materiałem obejmującym uogólnione treści, nieodpowiadające Twojemu indywidualnemu poziomowi wiedzy?

 

W Lerni jesteśmy przekonani, że najwyższa efektywność w nauce jest osiągana wtedy, gdy zdobywasz wiedzę dopasowaną do Twoich potrzeb, w sposób uwzględniający dotychczasowe umiejętności, czas możliwy do poświęcenia na rozwój, miejsce nauki czy narzędzia, z których pragniesz korzystać. Twoją motywację i zaangażowanie buduje dodatkowo poczucie, że nauka sprawia prawdziwą frajdę!

 

Co stworzył zespół Lerni?

 

Zespół Lerni, złożony z międzynarodowych specjalistów, opracował metodę nauczania, która osiąga sukces już w 31 krajach. Metoda personalizacji za cel obiera uzyskanie najwyżej efektywności w nauce, poprzez zwiększanie stopnia indywidualizacji nauki, a także trwałe wzmacnianie zaangażowania kursanta.

 

Nauka dostosowana do Twoich potrzeb!

 

Każdy kurs językowy Lerni przebiega zgodnie z Twoim rytmem nauki. Rozpoczynając kurs, przy pomocy dyscyplinatora tworzysz swój własny harmonogram pracy, a następnie system automatycznie informuje Cię o stopniu realizacji celu. System identyfikacji mowy monitoruje poprawność konstruowanych przez Ciebie wypowiedzi, a w efekcie zaczynasz nabierać płynności językowej. Statystyki natomiast na bieżąco analizują Twoje postępy w nauce. Dzięki temu wiesz, jaki procent danego rozdziału już przerobiłeś, a także ile pozostało Ci do zdobycia określonego poziomu nauki.

 

Daj się porwać ekscytujacej nauce online!

 

Nauka z Lerni to wciągająca przygoda, do której powracasz niczym do ulubionej gry komputerowej. Zdobywając wiedzę korzystasz z bazy multimediów edukacyjnych: filmów i dialogów z native speakerami, gier, fotolekcji oraz interaktywnych ćwiczeń, które nie tylko skutecznie zwiększają skuteczność nauczania, lecz dodatkowo angażują Cię do systematycznego powracania do kursu. Zdobywanie punktów, kolekcjonowanie odznak, a także osiąganie coraz wyższej pozycji w rankingu użytkowników to elementy gamifikacji, które sprawiają, że nauka staje się zarazem przyjemną i efektywną rozrywką.

 

Zanurz się w języku obcym!

 

 

Kurs językowy Lerni zakłada całkowitą immersję w języku obcym. W trakcie nauki masz kontakt jedynie z językiem obcym, dzięki czemu uczysz się zarówno mówić, jak i myśleć po angielsku. Poznajesz język w naturalny sposób, kształcąc jednocześnie umiejętność pisania, czytania, mówienia, jak i słuchania.

 

Ucz się profesjonalnego słownictwa z Lerni, korzystając z multimediów edukacyjnych, które znacząco przyspieszają i zwiększają trwałość nauki!

 

Jakie korzyści uzyskasz, poznając język angielski biznesowy z Lerni?

 

Podróże służbowe bez ograniczeń - zawieraj nowe znajomości, zdobywaj międzynarodowe kontrakty, bądź wizytówką swojej firmy;

Możliwość rozwoju zawodowego - swobodnie nawiązuj kontakty biznesowe, zrealizuj marzenia o awansie, postaw krok ku międzynarodowej karierze;

Studia za granicą - spełnij swoje marzenia i rozwijaj swoją wiedzę zawodową na zagranicznych uczelniach;

Płynna wymowa i naturalny akcent - mów po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, włosku czy francusku niczym native speaker;

Pewność siebie - osiągnij swój cel w nauce języka i zaskocz wszystkich swoimi umiejętnościami!

 

Już dziś rozpocznij multimedialną przygodę z Lerni i zdobądź certyfikat językowy, potwierdzający Twoje umiejętności!

Kategoria: Różne
Zabezpieczenie: brak
Rozmiar pliku: 100 B

BESTSELLERY

Kategorie: