Angielski medyczny - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
Język:
Angielski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
187 MB
Czas:
3 godz. 23 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Kurs przeznaczony jest dla użytkowników ze znajomością języka na poziomie A2 – B1.

Angielski medyczny to kurs audio składający się z 500 specjalistycznych słówek i zdań kontekstowych (razem 1000 jednostek do wysłuchania) podzielonych na następujące lekcje: czynności, ciało ludzkie, szpital, właściwości, choroby, leki, profesje i instrumenty. Kurs przeznaczony jest nie tylko dla lekarzy, ale także dla pielęgniarek i sanitariuszy, którzy są w codziennym kontakcie z pacjentami. Po opanowaniu tego słownictwa będziesz nie tylko lepiej komunikował z pacjentami, ale także lepiej ich zrozumiesz, tak samo, jak ich potrzeby. Każdy z tematów podzielony jest na samodzielne bloki słownictwa, słownictwa i zdań oraz zdań.

 

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY