Facebook - konwersja

Appointment - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Data wydania:
1 września 2020
Czas:
17 min.
69,90
Cena w punktach Virtualo:
6990 pkt.

Appointment - audiobook

';A darkly funny untangling of national and sexual identity.' The Guardian * ';Transgressive...Incendiary.' The New Yorker * ';A furious comic monologue...with a disregard for propriety worthy of Alexander Portnoy.' The New York Times Book Review * ';Sexy, hilarious, and subversive.' The Paris Review For readers of Ottessa Moshfegh and Han Kang, a whip-smart debut novel in which a woman on the verge of major change addresses her doctor in a stream of consciousness narrative.In a well-appointed examination in London, a young woman unburdens herself to a certain Dr. Seligman. Though she can barely see above his head, she holds forth about her life and desires, her struggles with her sexuality and identity. Born and raised in Germany, she has been living in London for several years, determined to break free from her family origins and her haunted homeland. But the recent death of her grandfather, and an unexpected inheritance, make it clear that you cannot easily outrun your own shame, whether it be physical, familial, historical, national, or all of the above. Or can you? With Dr. Seligman's help, our narrator will find out. In a monologue that is both deliciously dark and subversively funny, she takes us on a wide-ranging journey from Hitler-centered sexual fantasies and overbearing mothers to the medicinal properties of squirrel tails and the notion that anatomical changes can serve as historical reparation. The Appointment is an audacious debut novel by an explosive new international literary voice, challenging all of our notions of what is fluid and what is fixed, and the myriad ways we seek to make peace with others and ourselves in the 21st century.
Kategoria: Obcojęzyczne
Język: Angielski
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 1 000 B

BESTSELLERY

Kategorie: