Assegai - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-788-5249-0
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
1 000 MB
Czas:
18 godz. 12 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Brawurowa kontynuacja sagi rodu Courtneyów, która przenosi czytelnika do brytyjskiej Afryki Wschodniej w latach poprzedzających pierwszą wojnę światową.

Leon Courtney, syn Rydera jest myśliwym organizującym safari dla bogatych Europejczyków, a polowania odbywają się na terenie należących do Masajów, ludu, z którym Leon czuje się szczególnie związany. Klientem Leona jest Niemiec graf von Meerbach, bogaty producent silników do samolotów. Towarzyszy mu kochanka, piękna Ewa. Sytuacja komplikuje się, gdy wuj Leona, dowodzący angielskimi wojskami w Brytyjskiej Afryce Wschodniej, zleca Courtneyowi wydobycie od hrabiego ważnych dla angielskiego wywiadu informacji o znaczeniu taktycznym.

Zakochany w pięknej i tajemniczej metresie Meerbacha Leon usiłuje przejrzeć knowania przemysłowca. W przededniu wybuchu wojny spisek wychodzi na jaw. Czy Leonowi pozostało dość czasu, by pokrzyżować szyki Niemcom i dowiedzieć się, kim naprawdę jest Ewa?

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY