Facebook - konwersja
Bajka o wirusie w koronie - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Bajka o wirusie w koronie - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Data wydania:
8 grudnia 2020
Rozmiar pliku:
233 MB
Czas:
1 godz. 42 min.
Zabezpieczenie:
brak
25,00
Cena w punktach Virtualo:
2500 pkt.

Bajka o wirusie w koronie - opis audiobooka

Pewnego dnia w odległej krainie, którą zamieszkuje bardzo wielu ludzi, pojawił się Pan Wirus. Był tak malutki, że nie można go było zobaczyć gołym okiem. Gdyby jednak ktoś przyjrzał się mu pod mikroskopem, mógłby zobaczyć, że wyglądał jak kula z mackami. Był malutki, ale nie był wcale milutki. Codziennie myślał o tym, w jaki sposób podbić świat. Szybko się jednak przekonał, że nie będzie to łatwe, bo człowiek zna skuteczne sposoby na radzenie sobie z intruzem!

Bajka o Wirusie w koronie jest historią dla dzieci, młodzieży i całych rodzin. Słuchowisko oswaja temat epidemii i uczy, jak zapobiegać zarażeniom. Przypomina też o tym, jak ważne w trudnych chwilach są: prawdomówność, zaufanie i troska o przyjaciół.

BESTSELLERY