Bajki z lasu - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Bajki z lasu

audiobook
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
978-83-922678-2-9
Język:
Polski
Data wydania:
17 października 2007
Rozmiar pliku:
72 MB
Czas:
1 godz. 19 min.
Zabezpieczenie:
brak
13,90
Cena w punktach Virtualo:
1390 pkt.

Bajki z lasu

„Bajki z lasu” to wyjątkowa pozycja wśród książek czytanych. Twórca tekstów Ryszard Adam Gruchawka jest z zamiłowania poetą i autorem wielu bajek, powieści oraz sztuk teatralnych, jednocześnie pracuje jako drwal ścinając drzewa w bolesławieckich lasach. Bajki utrwalone na płycie charakteryzują się abstrakcyjną i oryginalną fabułą. Zwroty dźwiękonaśladowcze oraz opisy przyrody widzianej oczami człowieka lasu pozwalają słuchaczowi znaleźć się bliżej natury. Atutem płyty są liczne dialogi i niezwykła interpretacja aktorska. Bajki uczą dzieci abstrakcyjnego myślenia, rozwijają wyobraźnię, wrażliwość i poczucie humoru. Wydawnictwo PROMATEK wydało jeszcze jedną płytę z tej serii pt: „Bajki drwala Gruchawki”.

W materiale audio „Bajki z lasu” znajdują się następujące utwory:

1. Słowo od autora

2. O królu lwie

3. O strachu na wróble

4. O lisku

5. O folwarku

6. O gąsienicy

7. Z dynią w herbie

8. O królu skrzatów

9. O musze

10. O trójce wspaniałych

11. O królu, co zgubił koronę

12. O cieniu

13. Bajka ze straganu

Spis treści

 • Ryszard Gruchawka wstęp mp3
 • O królu lwie mp3
 • O strachulku mp3
 • O lisku mp3
 • Bajka o folwarku mp3
 • O gąsienicy mp3
 • Z dynią w herbie MIX ADAM m
 • Król z pyłkiem mp3
 • O musze mp3
 • O trójce wspaniałych mp3
 • O królu który zgubił koronę mp3
 • Jak sie cień rozchorował mp3
 • Bajka prosto ze straganu mp3

BESTSELLERY