Facebook - konwersja

Blackbird - audiobook

Wydawnictwo:
Data wydania:
16 listopada 2017
Czas:
17 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
67,90

Blackbird - audiobook

Readers adore Blackbird:'An unputdownable and suspenseful read''A beautifully written, heartbreaking story''A quick paced thriller with an unusual setting. This book will stay with me for a long time!'*************************************************************Olivia disappeared the night the blackbird died.It was New Year's Eve, the night that dead blackbirds descended, hours before Alex McCarthy's sister Olivia vanished from a party.Committed to finding out what happened to her sister, in their isolated Orkney village, Alex knows that dishevelled - sometimes intoxicated - Detective Inspector Birkens is her best shot.Yet as they uncover the secrets behind Olivia's last night, Alex starts to discover things she may have been better off not knowing...Perfect for fans of One of Us is Lying, A Good Girl's Guide to Murder and Riverdale.*************************************************************Praise for N. D. Gomes: 'Gripping' Pretty Little Memoirs'So beautifully written' Goodreads reviewer'Truly thought provoking' Bibliowormed
Kategoria: Obcojęzyczne
Język: Angielski
Zabezpieczenie: brak
Rozmiar pliku: 1 000 B

BESTSELLERY

Kategorie: