Facebook - konwersja

Book of Speculation - audiobook

Wydawnictwo:
Data wydania:
23 czerwca 2015
Czas:
17 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
121,99

Book of Speculation - audiobook

"Dazzling...[a] quirky, raucous, and bewitching family saga." --Sara Gruen, author of Water for ElephantsSimon Watson, a young librarian, lives alone in a house that is slowly crumbling toward the Long Island Sound. His parents are long dead. His mother, a circus mermaid who made her living by holding her breath, drowned in the very water his house overlooks. His younger sister, Enola, ran off six years ago and now reads tarot cards for a traveling carnival.One June day, an old book arrives on Simon's doorstep, sent by an antiquarian bookseller who purchased it on speculation. Fragile and water damaged, the book is a log from the owner of a traveling carnival in the 1700s, who reports strange and magical things, including the drowning death of a circus mermaid. Since then, generations of "mermaids" in Simon's family have drowned--always on July 24, which is only weeks away.As his friend Alice looks on with alarm, Simon becomes increasingly worried about his sister. Could there be a curse on Simon's family? What does it have to do with the book, and can he get to the heart of the mystery in time to save Enola? In the tradition of Sara Gruen's Water for Elephants, Erin Morgenstern's The Night Circus, and Elizabeth Kostova's The Historian, The Book of Speculation is Erika Swyler's moving debut novel about the power of books, family, and magic.
Kategoria: Obcojęzyczne
Język: Angielski
Zabezpieczenie: brak
Rozmiar pliku: 1 000 B

BESTSELLERY

Kategorie: