Facebook - konwersja

Confetti at the Cornish Cafe - audiobook

Wydawnictwo:
Data wydania:
7 grudnia 2017
Czas:
17 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
63,90

Confetti at the Cornish Cafe - audiobook

'Warm and funny and feel-good. The best sort of holiday read.' Katie Fforde'Filled with warm and likeable characters. Great fun!' Jill MansellCan they make this a wedding to remember? Cal and Demi are preparing to turn their beloved Kilhallon Resort into a wedding venue. With the cliff-top setting and coastal views, it's the perfect place for a magical ceremony.To launch the venue they need something special, and their first clients are no ordinary couple. The bridge and groom are internationally famous actors Lily Craig and Ben Trevone. And they have the demands to match their celebrity status.As the big day approaches and tempers soar, can Demi and Cal ensure that Kilhallon's first wedding goes off without a hitch? One thing's for sure, this will be a Cornish celebration like no other ...A gorgeous romance from Sunday Times bestselling author Phillipa Ashley. Perfect for fans of Sarah Morgan, Karen Swan and Heidi Swain. Authors and readers can't get enough of Phillipa Ashley!:'Warm and funny and feel-good. The best sort of holiday read.' Katie Fforde'The characters are wonderful and I felt like they were old friends by the time I got to the end of the book.' Reader review ?????'Filled with warm and likeable characters. Great fun!' Jill Mansell'Really well written with an excellent storyline and well-round characters.' Reader review ?????'A glorious, tantalising taste of Cornwall, I could almost taste the salt of the sea air as I read it.' Jules Wake'I spent every spare second reading it!. Well written, easy reading.' Reader review ?????'An utterly glorious, escapist read from one of the freshest voices to emerge in women's fiction today. I loved every gorgeous page.' Claudia Carroll'PLEASE read this, you won't be disappointed if you like beautiful beaches and gentle romance.' Reader review ?????
Kategoria: Obcojęzyczne
Język: Angielski
Zabezpieczenie: brak
Rozmiar pliku: 1 000 B

BESTSELLERY

Kategorie: