Facebook - konwersja

Detektyw Extra 1/2020 - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Data wydania:
21 stycznia 2020
Czas:
2 godz. 50 min.
Produkt niedostępny.  Może zainteresuje Cię

Detektyw Extra 1/2020 - audiobook

Retro moda trwa. Co jakiś czas w księgarniach pojawiają się nowości wydawnicze poświęcone zbrodniom popełnionym w PRL-u. Z ciekawością przeglądam te pozycje. Najczęściej są to, po raz kolejny opisane, najgłośniejsze sprawy. Tych historii nie brakuje również na łamach „Detektywa Extra”, ale są tylko jednymi z kilku mniej znanych. Od kiedy wydajemy ten kwartalnik, opublikowaliśmy ponad 170 spraw kryminalnych, które zdarzyły się w Polsce Ludowej. To całkiem niezły wynik, biorąc pod uwagę fakt, że nie bazujemy tylko na tych najgłośniejszych historiach. Oczywiście, nie ma nic nagannego w tym, żeby po raz kolejny „rozprawić się” ze znanymi zbrodniami. Spojrzenie każdego Autora na daną sprawę jest inne, a czasami też pojawiają się nieznane dotąd fakty, czy udaje się dotrzeć do ludzi, którzy mogą rzucić nowe światło na minione wydarzenia.

Wchodzimy w kolejny rok wydawania „Detektywa Extra”. Jest to dla mnie niezwykle miłe, bo to najlepszy dowód, że kwartalnik ma wierne grono Czytelników. I to dla Was, drodzy Państwo, tworzymy to pismo. Jeśli są jakieś sprawy, o których nie pisaliśmy, a które chcielibyście przeczytać na naszych łamach, dajcie nam znać. Być może którąś z tych historii znajdziecie już w tym wydaniu.

Zapraszam do lektury.

Monika Frączak

 

Spis treści

1. 3 trupy

2. Anioł z pazurkami

3. Chciwa łapa pasożyta

4. Karate po gdańsku

5. Znowu śnił jej się koszmar

6. Zdradziła go kartka z adresami

7. Strzały w Boże Narodzenie

8. Ostatnia rozgrywka kapitana Morki

9. Maszeruj albo giń

 

Kategoria: Prasa
Zabezpieczenie: brak
Rozmiar pliku: 156 MB

BESTSELLERY

Kategorie: