Francuski Niezbędne zwroty i wyrażenia - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Francuski Niezbędne zwroty i wyrażenia - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7788-310-5
Język:
Polski
Data wydania:
22 października 2007
Rozmiar pliku:
212 MB
Czas:
1 godz. 56 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
26,90
Cena w punktach Virtualo:
2690 pkt.

Pełny opis

Audio Kurs uczy 650 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Kurs jest unikalnym zestawieniem zwrotów konwersacyjnych, koniecznych do naturalnego komunikowania się. Niezbędne zwroty i wyrażenia polecamy jako repetytorium leksykalne dla wszystkich uczących się języka francuskiego. Rozmawiaj płynnie i swobodnie!

 

Audio Kurs obejmuje 17 najważniejszych zagadnień, m.in. zawieranie znajomości, komunikowanie się, wyrażanie preferencji i gustów, pytania o drogę i określanie położenia, handel i biznes, prowadzenie rozmów telefonicznych, praca, nowe technologie - komputer i Internet. Kurs stanowi szczególną pomoc dla osób przygotowujących się do wyjazdu do Francji i Kanady do pracy, w celach turystycznych i na studia.

Spis treści

Część 1

Lekcja 1 - Podstawowe zwroty grzecznościowe

- Zawieranie znajomości

- Dane osobowe

- Rozmowa przez telefon

- Komunikowanie się

Lekcja 2 - Wyrażanie preferencji i gustów

- Czas wolny

Lekcja 3 - Czynności codzienne

Lekcja 4 - W sklepie

Lekcja 5 - W mieście

- Pytanie o drogę

- Określanie położenia

Lekcja 6 - Ubrania

- Kolory

Lekcja 7 - Rodzina

 

Część 2

Lekcja 8 - Wygląd zewnętrzny

Lekcja 9 - Charakter i osobowość

Lekcja 10 - Jedzenie i picie

- Owoce i warzywa

Lekcja 11 - Pogoda

Lekcja 12 - Czas

- Dni tygodnia

- Miesiące

- Pory roku

Lekcja 13 - Podróże

Lekcja 14 - Praca

Lekcja 15 - Handel i biznes

Lekcja 16 - Technologie - internet, komputer

Lekcja 17 - Spójniki

BESTSELLERY