Facebook - konwersja

Gen i już! Opowieść o Stefanie Banachu - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Data wydania:
Listopad 2020
Czas:
2 godz. 25 min.
39,80
Cena w punktach Virtualo:
3980 pkt.

Gen i już! Opowieść o Stefanie Banachu - audiobook

Kiedy ujawnił się talent matematyczny Stefana Banacha? Czy był dobrym uczniem ze wszystkich przedmiotów? W co lubił się bawić z rówieśnikami? Czy wykładowca Stefan Banach nosił frak i cylinder tak jak inni lwowscy profesorzy? Gdzie odbywały się naukowe posiedzenia Banacha i jego kolegów? Do czego służyła im Księga Szkocka? Jakie nagrody fundowano za rozwiązanie matematycznych problematów i jaki był największy problem Stefana Banacha?

Posłuchaj opowieści o barwnych losach matematycznego geniusza, którego nazwisko jest drugim po Euklidesie najczęściej przywoływanym nazwiskiem w matematyce powszechnej.

czyta: Małgorzata Kożuchowska
muzyka: Stanisław Niewiadomski
projekt graficzny: Grażka Lange
czas trwania: 2 godz. 27 min
wiek: 9+
© BUKA radość słuchania

Spis treści

 1. Problem
 2. Oddam dziecko w dobre ręce
 3. Weźmie go pani?
 4. Nie zostawię go
 5. Fotograf
 6. Hrabina
 7. Pan Stefan
 8. Przypadkowe odkrycie
 9. Czcij ojca
 10. Ksiądz katecheta
 11. Tajemnice i decyzje
 12. Lwów
 13. Spotkanie na Plantach
 14. Dyżury przy kołysce
 15. Wiem, gdzie mnie nie będzie
 16. Problemy i problematy
 17. Od Łucji do żywej gęsi
 18. Rachunki, porachunki i rozrachunki
 19. Stefanek
 20. Podręczniki
 21. Ile zer?
 22. Na boisku przy bramce
 23. Chciałem dobrze
 24. Decyzja
 25. Więzienie
 26. W laboratorium
 27. Wszy
 28. Rozmowy przy karmieniu
 29. Zmiany
 30. Koniec?
 31. Co się stało z Księgą Szkocką?
 32. Czego dokonał Stefan Banach?

Łączny czas: 2 godz. 25 min

Kategoria: Słuchowiska
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-64690-70-9
Rozmiar pliku: 291 MB

BESTSELLERY

Kategorie: