-
nowość
-
promocja
Idź i czekaj mrozów - audiobook
Idź i czekaj mrozów - audiobook
Czy miłość może pokonać przeznaczenie?
W Wilczej Dolinie, gdzie pradawna magia splata się z rzeczywistością, młoda Venda staje przed największym wyzwaniem swojego życia. Jako Opiekunka musi ochronić mieszkańców wioski przed nadnaturalnymi istotami, a jednocześnie zmierzyć się z własnymi lękami i samotnością.
Na jej oczach wypełnia się starożytne proroctwo. DaWern, ostatni ze zmiennokształtnych Wilkarów, powraca, by pomścić swoich braci i sprowadzić ich z zaświatów.
Czy zakazane uczucie między Vendą a Dawernem stanie na drodze przeznaczeniu, czy też doprowadzi do wypełnienia przerażającej przepowiedni?
Marta Krajewska – kulturoznawca, interesuje się życiem codziennym, kulturą i demonologią wczesnych Słowian. W 2014 roku zadebiutowała opowiadaniem „Daję życie, biorę śmierć” w „Nowej Fantastyce” (10/2014).
Publikowała również w antologiach „Toystories”, „Horror na Roztoczu 2” oraz „Fantazje Zielonogórskie 5”. Opowiadanie „Daję życie, biorę śmierć” zostało nominowane do Nagrody im. Janusza A. Zajdla w 2015 roku, a rok później nominację otrzymała debiutancka powieść „Idź i czekaj mrozów”.
| Kategoria: | Fantastyka |
| Zabezpieczenie: |
Watermark
|
| ISBN: | 978-87-273-1887-5 |
| Rozmiar pliku: | 541 MB |