Facebook - konwersja

It Had to Be You - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
107,90

It Had to Be You - audiobook

';A wedding planner dies and leaves the business to his wifeand his mistress. What could possibly go wrong? A charming rom-com to kick off your summer.'People An Elin Hilderbrand Entertainment Weekly Summer Reading Pick ';The book-equivalent of a perfect first date... Highly highly recommend.' Elin Hilderbrand, #1 New York Times bestselling author ';A heady kaleidoscope of romance, heartbreak, and healing that's both rich in insight and enchantingly funny.' Fiona Davis, New York Times bestselling author The author of the ';emotional, hilarious, and thought-provoking' (People) novel The Bucket List returns with a witty and heartfelt romantic comedy featuring a wedding planner, her unexpected business partner, and their coworkers in a series of linked love storiesperfect for fans of Christina Lauren and Casey McQuiston.For the past twenty years, Liv and Eliot Goldenhorn have run In Love in New York, Brooklyn's beloved wedding-planning business. When Eliot dies unexpectedly, he even more unexpectedly leaves half of the business to his younger, blonder girlfriend, Savannah. Liv and Savannah are not a match made in heaven, to say the least. But what starts as a personal and professional nightmare transforms into something even savvy, cynical Liv Goldenhorn couldn't begin to imagine. It Had to Be You cleverly unites Liv, Savannah, and couples as diverse and unique as New York City itself, in a joyous Love-Actually-style braided narrative. The result is a smart, modern love story that truly speaks to our times. Second chances, secret romance, and steamy soul mates are front and center in this sexy, tender, and utterly charming rom-com that is ';so much fun' (Casey McQuiston, New York Times bestselling author).
Kategoria: Obcojęzyczne
Język: Angielski
Zabezpieczenie: brak
Rozmiar pliku: 1 000 B

BESTSELLERY

Kategorie: