Facebook - konwersja

Ktoś między nami. Tom 2 - audiobook

Wydawnictwo:
Lektor:
Format:
MP3
Data wydania:
26 sierpnia 2025
Ebook
40,00 zł
Audiobook: MP3,
37,99 zł
37,99
3799 pkt
punktów Virtualo

Ktoś między nami. Tom 2 - audiobook

Nowe wydanie książki Wioletty Sawickiej „Będzie dobrze, kotku”.

Dalsze losy bohaterów „Kiedy będziesz moją żoną”. Wracają dawne demony: u Patryka – zazdrość, u Anny – poczucie niespełnienia, a u Małgosi – pech.

Anna jest dobrą żoną i matką. Odnalazła swoje miejsce na ziemi… ale czasem ma wrażenie, że czegoś jej brakuje, że nie żyje w pełni. Słodki schemat kury domowej nie wystarcza. W miarę upływu czasu dochodzi do głosu przekonanie, że jednak chciałaby od życia czegoś więcej. Stara się nie narzekać, nawet w myślach, bo przecież liczy się przede wszystkim rodzina. No i to, że Patryk jest taki szczęśliwy. Realizuje się nie tylko jako lekarz, ale też jako ojciec, głowa domu. Oboje bardzo się troszczą o Majkę. Pragną, by dziewczyna, która tak wiele w życiu przeszła, wreszcie poczuła się bezpiecznie.

Jednak Patryk robi wszystko zgodnie ze swoją naturą, to znaczy despotycznie i nazbyt gorliwie. Zaczyna ograniczać córkę, tak jak wcześniej ograniczał Annę. Chce mieć je obie na wyłączność. Maja dorasta, a Anna potrzebuje powiernika… Wierzy, że stanie się nim poszukiwany ojciec.

Z Małgosi zadrwił przewrotny los, spełniając jej najskrytsze marzenie. Ujawnienie prawdy będzie dla wszystkich szokiem.

Cały cykl:

Tom 1 „Kiedy będziesz moją żoną”

Tom 2 „Ktoś między nami”

Tom 3 „Dajmy sobie czas”

Wioletta Sawicka urodziła się i mieszka na Warmii. Z wykształcenia jest pedagogiem, ale zawodowo realizuje się jako dziennikarka. Jej specjalnością są reportaże. Wyciszenia od zgiełku życia szuka w warmińskich lasach i w Bieszczadach, które niezmiennie ją fascynują. Autorka siedemnastu powieści i reportażu historycznego „Wilcze dzieci”.

Kategoria: Obyczajowe
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-8391-979-9
Rozmiar pliku: 495 MB

BESTSELLERY

Menu

Zamknij