Facebook - konwersja

Ludzie, którzy szli - audiobook

Wydawnictwo:
Data wydania:
28 listopada 2018
Czas:
27 min.
Audiobook
4,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
4,90
490 pkt
punktów Virtualo

Ludzie, którzy szli - audiobook

Opowiadanie obozowe Tadeusza Borowskiego z tomu „Pożegnanie z Marią”, opublikowanego tuż po wojnie, w 1947 r. Autor zawarł w nim swoje wspomnienia z czasów pobytu w obozie Auschwitz Birkenau. Opowiadania obozowe Borowskiego charakteryzuje nurt behawioralny – autor opisuje ciężkie warunki i tragiczne wydarzenia prostym, pozbawionym emocji językiem, a także pokazuje, że ludzie w skrajnej sytuacji są w stanie działać bez wglądu na moralność i normy społeczne – byle przeżyć. W opowiadaniu „Ludzie, którzy szli” narrator, osadzony w obozie Tadek, mówi o więźniach przybywających do Auschwitz. Większość z nich trafiała prosto do krematorium, część wygrywała życie – w obozie. Rampa na okrągło wypełniała się ludźmi, po czym pustoszała.

 

Kategoria: Literatura piękna
Zabezpieczenie: brak
ISBN: 978-83-272-6467-1
Rozmiar pliku: 28 MB

BESTSELLERY

Kategorie: