Facebook - konwersja
Najpiękniejsze modlitwy Świętych - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Najpiękniejsze modlitwy Świętych - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7767-270-9
Język:
Polski
Data wydania:
11 czerwca 2014
Rozmiar pliku:
106 MB
Czas:
46 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
17,19
Cena w punktach Virtualo:
1719 pkt.

Najpiękniejsze modlitwy Świętych - opis audiobooka

Z ogromnego skarbca modlitw pozostawionych nam przez świętych proponujemy zaledwie kilka. Mamy nadzieję, że wsłuchiwanie się w ich słowa może pomóc w odnalezieniu swojej własnej drogi prowadzącej do spotkania z nieskończenie dobrym Ojcem, z Jego Synem Jezusem Chrystusem i z Duchem Świętym.

Spis treści

01. Św. Katarzyna ze Sieny: O Trójco wieczna (pieśń)
02. Św. Katarzyna ze Sieny: O Trójco wieczna
03. Św. Augustyn z Hippony: Panie Wszechmogący troisty w Osobach
04. Św. Franciszek z Asyżu: Modlitwa z 23 rozdziału Reguły niezatwierdzonej 05. Św. Karol de Foucauld: Ojcze, oddaję się w Twoje ręce (pieśń)
06. Św. Karol de Foucauld: Ojcze, oddaję się w Twoje ręce
07. Św. Franciszek z Asyżu: Wykład modlitwy Ojcze nasz
08. Św. Ignacy Loyola: Zabierz Panie i przyjmij

09. Św. Teresa z Lisieux: Umiłowany, Piękno Najwyższe (pieśń)
10. Św. Teresa z Lisieux: Umiłowany, Piękno Najwyższe
11. Św. Augustyn z Hippony: Panie, niech poznam Ciebie
12. Św. Ignacy Loyola: Duszo Chrystusowa
13. Św. Efrem Syryjczyk: Panie Jezu Chryste Królu królów

14. Św. Teresa z Lisieux: Przyjdź Duchu Święty (pieśń)
15. Św. Teresa z Lisieux: Przyjdź Duchu Święty
16. Św. Symeon Nowy Teolog: Przybądź Duchu Święty
17. Św. Benedykta od Krzyża (Edyta Stein): Kim jesteś słodkie Światło?

18. Św. Franciszek z Asyżu: Pieśń słoneczna

BESTSELLERY