Facebook - konwersja

O Królu Bocianie - audiobook

Produkt niedostępny.  Może zainteresuje Cię

O Królu Bocianie - audiobook

Klasyczna baśń autorstwa Wilhelma Hauffa w wersji muzycznej, w nowoczesnej formie audiobooka, według Antoniego Marianowicza.

Wspaniała okazja, aby przypomnieć sobie klasyczne słuchowisko, które wiele osób może pamiętać z dzieciństwa i zapoznać z tym pięknym nagraniem młodszych słuchaczy. „O Królu Bocianie” nagrano na podstawie adaptacji Antoniego Marianowicza, z udziałem znakomitych aktorów. Tekst wzbogacono o specjalnie na potrzeby tego słuchowiska skomponowaną muzykę.

Podział na role i znakomita interpretacja sprawia, że o wiele łatwiej wyobrazić sobie świat przedstawiony w baśni. Część treści zaprezentowana jest w formie piosenek, co stanowi niewątpliwą atrakcję, szczególnie dla najmłodszych odbiorców. Na ponad 40 minut możemy przenieść się do wspaniałego świata wyobraźni, królestwa Króla Bociana i jego poddanych.

Obsada: Jan Matyjaszkiewicz (Król Barnaba IV) Tadeusz Włudarski (Szambelan) Bogdan Baer (Kramarz, Rygobert-Czarnoksiężnik) Lech Ordon (Fulgencjusz) Danuta Rastawicka (Bocianica I, Dziewczynka) Joanna Sobieska (Bocianica II) Krystyna Tkacz (Pulcheria) Włodzimierz Nowakowski (Gamoniusz, Czarnoksiężnik)
Muzyka - Władysław Słowiński
Dyrygent - Władysław Słowiński

 

Kategoria: Bajki
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 77 MB

BESTSELLERY

Menu

Zamknij