Facebook - konwersja
Opowiadania z dziejów ojczystych, tom II – Polska za Piastów - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Opowiadania z dziejów ojczystych, tom II – Polska za Piastów - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
ISBN:
83-60339-07-4
Język:
Polski
Data wydania:
26 maja 2006
Rozmiar pliku:
59 MB
Czas:
1 godz. 4 min.
Zabezpieczenie:
brak
11,90
Cena w punktach Virtualo:
1190 pkt.

Opowiadania z dziejów ojczystych, tom II – Polska za Piastów - opis audiobooka

Kolejna część opowieści o historii Polski oparta na tekstach Bronisława Geberta - dyrektora lwowskiego gimnazjum- i jego żony Gizeli.

Bez nadmiaru dat i nazwisk, które trzeba zapamiętać, poznajemy czasy jednoczenia Polski przez Władysława Łokietka i budowy silnego państwa przez Kazimierza Wielkiego, słuchamy, jak żyli Polacy za ostatnich Piastów i jakie mieli kontakty z sąsiadami.

Godzina, dzięki której świat historii staje się ciekawy i przyjazny!

Spis treści

  • Nota wydawcy
  • Władysław Łokietek jednoczy Polskę
  • Walka o Pomorze
  • Kazimierz Wielki a sąsiedzi Polski
  • Kazimierz Wielki - dobry gospodarz
  • Ostatnie lata i pogrzeb Kazimierza Wielkiego
  • Życie Polaków za Piastów
  • Zakończenie

BESTSELLERY