Samorealizacja - Poznanie Absolutu - audiobook

Średnia ocena: 4/10
Szczegóły głosowania
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 1 (1)
Ilość ocen klientów: 1 (1)
Ilość ocen klientów: 2 (2)
Ilość ocen klientów: 6 (6)
Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
Język:
Polski
Data wydania:
21 kwietnia 2009
Rozmiar pliku:
39 MB
Czas:
1 godz. 36 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt niedostępny

Pełny opis

„Samorealizacja - Poznanie Absolutu” inaczej „Asztawakra Gita”, to klasyczny wedyjski traktat o niedwoistości, który od tysiącleci inspirował Mistyków. Jej treść stanowi rozmowa między królem Dżanaką, a mędrcem - Asztawakrą.
Asztawakra naucza, żądnego wiedzy duchowej, króla, o Absolucie i sposobu osiągnięcia Samorealizacji.

Nagranie zostało wykonane na podstawie książki „Samorealizacja - Poznanie Absolutu” Wydawnictwa: Stowarzyszenie Sathya Sai, Opole 1999 www.sathyasai.org.pl

„Samorealizacja - Poznanie Absolutu” to dla mnie niezwykle wzniosły i porywający tekst. Kiedy wiele lat temu, po raz pierwszy przeczytałam tę niepozorną książeczkę, zrobiła na mnie bardzo silne wrażenie. Jakże prosta, a jakże głęboka... Bardzo szybko dołączyła do naszej kolekcji nagrań duchowych. Słucham jej od lat, ale ciągle wywołuje we mnie świeże uczucie podniosłości. To prawdziwa perełka duchowa.
Dlatego bardzo ucieszył mnie fakt, że Stowarzyszenie Sathya Sai w Polsce udzieliło zgody na bezpłatne udostępnienie tego audiobooka na Virtualo. Zachęcam do wsłuchania się w te pełne mocy słowa Zrealizowanego Mędrca - Asztawakry.

Greta Prema

Wkrótce ukaże się darmowy Audiobook pt. "Sztuka medytacji" Sathya Sai Baba.

Spis treści

 • Odpowiedź ucznia
 • Nauka Asztawakry
 • Oświecenie Dżanaki
 • Mistrz sprawdza ucznia
 • Mistrz sam odnalazł króla
 • Mistrz prowadzi ucznia ku rozpłynięciu
 • Dżanaka obwieszcza swoją nieskończoność
 • Asztawakra podsumowuje etapy
 • Dżanaka opisuje swój stan samorealizacji
 • Asztawakra podsumowuje naukę
 • Asztawakra opisuje czystą mądrość
 • Asztawakra opisuje wzniosły spokój
 • Dżanaka obwieszcza nierzeczywistość wszystkiego

BESTSELLERY