Siedmiu z Halifaxa "J" - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0290-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
160 MB
Czas:
2 godz. 55 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Wspomnienia Mieczysława Pawlikowskiego, w czasie II wojny światowej pilota sił powietrznych Wielkiej Brytanii, Dywizjonów 300 i 301, uczestnika bitwy o Anglię, walk nad Niemcami i działaniami w polskiej przestrzeni powietrznej, kiedy zrzucano żołnierzy szkolonych do walki poza granicami kraju. Tego samego Mieczysława Pawlikowskiego, który później zasłynął fantastyczną rolą Onufrego Zagłoby w adaptacji filmowej „Pana Wołodyjowskiego”. Słuchając „Siedmiu z Halifaxa”, poznamy zarówno osobiste losy autora, ale również obraz ówczesnego lotnictwa, ze szczegółami przedstawione elementy przygotowań do walki, szkoleń. Przeniesiemy się w czasy wojny, poczujemy klimat i atmosferę, jaka towarzyszyła polskim żołnierzom. Cała ta ciężka droga, zarówno Pawlikowskiego, jak i jego przyjaciół, miała jeden cel – powrót do ojczyzny. Audiobook ma charakter wspomnieniowy, jednak jest też wspaniałym historycznym dokumentem, dzięki któremu możemy poznać losy Polskiego Lotnictwa Bombowego z pierwszej ręki, w szczerej, barwnej relacji uczestnika wydarzeń. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy interesują się tym tematem!

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY