Facebook - konwersja

Silent Suspect - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Data wydania:
29 kwietnia 2021
Czas:
17 min.
67,90
Cena w punktach Virtualo:
6790 pkt.

Silent Suspect - audiobook

A FIRE. A MURDER. A SILENT SUSPECT... On a quiet street, one house is burning to the ground... By the time sign language interpreter Paige Northwood arrives, flames have engulfed her client's home. Though Lukas is safe, his wife is still inside. But she was dead before the fire started... Lukas signs to Paige that he knows who killed his wife. But then he goes silent - even when the police charge him with murder. Is he guilty, or afraid? Only Paige can help him now... A taut, gripping mystery perfect for fans of The Silent Patient and The Family Upstairs. 'I was immediately gripped ... full of twists and red herrings, and I devoured the book within 48 hours!' Philippa East, author of Little White Lies Praise for Nell Pattison: 'A unique, chilling, fast-paced read that plunges you into a world of silence that has so much to say' Deborah Masson 'A superb innovation for the crime genre . . . a brilliantly terrifying premise and a twisty, gripping tale' Philippa East 'Sinister, layered, atmospheric ... I couldn't turn the pages quickly enough' Debbie Howells 'A nail-biting page-turner of a thriller ... The sense of a community isolated, and all the conflicts and tensions that brings, adds satisfying layers of complexity' James Oswald
Kategoria: Obcojęzyczne
Język: Angielski
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 1 000 B

BESTSELLERY

Kategorie: