Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone

audiobook
Plik audio mp3
44,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Czyta:
Tłumacz:
ISBN:
978-83-7746-949-1
Język:
Polski
Data wydania:
23 września 2015
Rozmiar pliku:
429 MB
Czas:
10 godz. 25 min.
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
44,90
Cena w punktach Virtualo:
4490 pkt.

Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone

Rozszerzone wydanie światowego bestsellera - teraz z nową przedmową, nowymi rozdziałami i zaktualizowanymi analizami przypadków

Ten światowy bestseller, świetnie przyjęty przez organizacje i branże na całym świecie, podważa całą dotychczasową wiedzę o tym, co trzeba zrobić, by odnieść strategiczny sukces.

„Strategia błękitnego oceanu” przekonuje, że zaciekła konkurencja prowadzi wyłącznie do powstania krwawego czerwonego oceanu, w którym rywale walczą o stale kurczącą się pulę zysków. Opierając się na przykładach ponad 150 posunięć strategicznych (obejmujących ponad 100 lat i 30 branż), autorzy twierdzą, że trwały sukces nie bierze się ze zwycięskich walk z konkurencją, ale ze stworzenia „błękitnego oceanu” – niewykorzystanej dotąd przez nikogo nowej przestrzeni rynkowej, w której możliwy jest wzrost.

Książka „Strategia błękitnego oceanu” przedstawia systematyczne podejście do tego, jak sprawić, by konkurencja stała się nieistotna oraz prezentuje reguły i narzędzia do wykorzystania przez każdą organizację w tworzeniu i zajmowaniu jej własnych błękitnych oceanów.

Ta bestselerowa książka będąca punktem zwrotnym zmieniającym tradycyjne myślenie o strategii,  śmiało wyznacza nową drogę do wygrania przyszłości. Obierz ją za swojego przewodnika w tworzeniu niekwestionowanej przestrzeni rynkowej i sprawianiu, by konkurencja stała się nieistotna.

Spis treści

 1. Pomocy! Mój ocean czerwienieje
 2. Przedmowa do oryginalnego wydania
 3. Podziękowania
 4. część I. Strategia błękitnego oceanu
 5. Rozdział 1. Tworzenie błękitnych oceanów
 6. Rozdział 2. Narzędzia i schematy analityczne
 7. część II. Formułowanie strategii błękitnego oceanu
 8. Rozdział 3. Przebudowa granic rynku
 9. Rozdział 4. Skupiaj się na szerszej wizji, nie na liczbach
 10. Rozdział 5. Sięgaj poza istniejący popyt
 11. Rozdział 6. Wybierz właściwą sekwencję strategiczną
 12. część III. Realizacja strategii błękitnego oceanu
 13. Rozdział 7. Przezwyciężanie głównych przeszkód
 14. organizacyjnych
 15. Rozdział 8. Wbuduj w swoją strategię jej realizację
 16. Rozdział 9. Wyrównanie oferty wartości,
 17. oferty zysku i oferty dla ludzi
 18. Rozdział 10. Odnawianie błękitnych oceanów
 19. Rozdział 11. Unikaj pułapek czerwonego oceanu
 20. Dodatek A. Szkic historycznych wzorców tworzenia
 21. błękitnych oceanów
 22. Dodatek B. Innowacja wartości.
 23. Rekonstrukcjonistyczny pogląd na strategię
 24. Dodatek C . Dynamika rynku w innowacji wartości
 25. Bibliografia
 26. O autorach

 

BESTSELLERY