Szatan z siódmej klasy - Audiobook (Książka audio MP3) do pobrania w całości w archiwum ZIP
Fragment:

Szatan z siódmej klasy - audiobook

Średnia ocena: 3/29
Szczegóły głosowania
Ilość ocen klientów: 14 (14)
Ilość ocen klientów: 1 (1)
Ilość ocen klientów: 2 (2)
Ilość ocen klientów: 2 (2)
Ilość ocen klientów: 10 (10)
Oceń:
Plik audio mp3
9,90 zł 19,90 zł
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-272-6492-3
Język:
Polski
Data wydania:
28 listopada 2018
Rozmiar pliku:
510 MB
Czas:
9 godz. 12 min.
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
PROMOCJA
9,90
19,90
Cena w punktach Virtualo:
990 pkt.
Promocja będzie trwać jeszcze tylko przez

Pełny opis

 

Uwielbiana przez młodzież powieść Kornela Makuszyńskiego, wydana tuż przed wojną, w 1937 r. Głównym bohaterem jest Adam Cisowski, tytułowy szatan z siódmej klasy. Cisowski ma zdolności analitycznie, świetnie kojarzy fakty, myśli logicznie i ma smykałkę detektywistyczną. Odkrywa skrzętnie skrywaną metodę, wedle której profesor Gąsowski, wzywa uczniów do odpowiedzi. Nauczyciel, poznawszy się na talencie Adama, w wakacje prosi ucznia o pomoc w rozwiązaniu zagadki z czasów napoleońskich. Adam udaje się na wieś do rodziny Gąsowskich. Na miejscu przyjdzie mu zmierzyć się z bandą szukających skarbu złodziei.

 

 

BESTSELLERY