Facebook - konwersja

Through the Wall - audiobook

Wydawnictwo:
Data wydania:
19 września 2019
Czas:
17 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
76,90

Through the Wall - audiobook

Pre-order Five Days Missing now! The gripping new thriller from the bestselling author Caroline Corcoran, coming February 2022.'A rival to Gone Girl for its addictive, twisted plot.' STYLISTLexie's got the perfect life. And someone else wants it...Lexie loves her home. She feels safe and secure in it - and loved, thanks to her boyfriend Tom.But recently, something's not been quite right. A book out of place. A wardrobe door left open. A set of keys going missing...Tom thinks Lexie's going mad - but then, he's away more often than he's at home nowadays, so he wouldn't understand.Because Lexie isn't losing it. She knows there's someone out there watching her. And, deep down, she knows there's nothing she can do to make them stop...A compelling, heart-racing thriller that will have you looking over your shoulder long after you turn the last page. The perfect read for fans of Louise Candlish and Adele Parks.
Kategoria: Obcojęzyczne
Język: Angielski
Zabezpieczenie: brak
Rozmiar pliku: 1 000 B

BESTSELLERY

Kategorie: