Tristan und Isolde - audiobook

Oceń:
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-783-0592-7
Język:
Polski
Rok wydania:
2017
Rozmiar pliku:
45 MB
Czas:
49 min.
Zabezpieczenie:
brak
Produkt chwilowo niedostępny

Pełny opis

Audiobook do nauki języka niemieckiego Dzieje Tristana i Izoldy inspirowały pisarzy, poetów, muzyków. Opowieść o tragicznej miłości rycerza Tristana do irlandzkiej księżniczki Izoldy Jasnowłosej. Na podstawie tej historii powstała opera Wagnera oraz wiele książek i filmów. Jeden z największych romansów wieków średnich. Po pokonaniu smoka i wygraniu turnieju Tristan może starać się o rękę pięknej Izoldy. jednak jest ona przeznaczona innemu, królowi Markowi. I choć Izolda darzy uczuciem Tristana poślubia króla. Kochankowie nie mogą się spotykać, nie mogą też być sobie wierni. Chcąc pozostać dla Izoldy tym jedynym Tristan zdobywa truciznę którą wypijają obydwoje. Śmierć uwalnia ich od cierpienia i tęsknoty. Pozwala być razem.Miłość tragiczna. Słuchając opracowań dzieł literackich do nauki języka, nie tylko poszerzasz swoje umiejętności, ale też pogłębiasz swoją znajomość literatury.

Tytuł nagrany na 1 ścieżkę mp3 bez podziału na części

BESTSELLERY