Facebook - konwersja
 • Empik Go W empik go

Trup w każdej szafie - audiobook

Wydawnictwo:
Data wydania:
5 kwietnia 2021
Czas:
8 godz. 50 min.
Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
30,00
LUB

Trup w każdej szafie - audiobook

Opowiadania kryminalne oparte na faktach. Życie pisze zaskakujące scenariusze. Pod pseudonimem Małgorzata Lipczyńska kryje się dziennikarka, która od lat w prasie opisuje świat przestępczy. Artykuły w gazetach rządzą się innymi prawami. Tam świat jest na ogół czarno-biały. Nie ma miejsca na dogłębną analizę, co działo się w głowie przestępcy. Tymczasem bohaterowie z policyjnych kronik to tacy sami ludzie jak my. Tylko w pewnym momencie coś ułożyło się inaczej. Czasem przypadek zadecydował, że człowiek znalazł się po drugiej stronie.

Lektura sądowych akt i rozmowy z policjantami nie dostarczają wszystkich informacji. Wiele przestępstw dzieje się za zamkniętymi drzwiami, bez świadków i kamer. Często sam podejrzany nie potrafi sobie przypomnieć i odtworzyć wydarzeń. Wtedy wkracza do akcji wyobraźnia pisarza.

Zapraszamy do mrocznego świata, w którym nic nie jest oczywiste.

Spis treści

 1. Wstęp

 2. Dwie wioski

 3. Dzikość serca

 4. Nie urodzisz mojego syna

 5. Zimny chirurg

 6. Amok

 7. Morderstwa w mieście, którego nie ma na mapie

 8. Dziewczyna, która potrafiła manipulować ludźmi

 9. Janosik z Podlasia

 10. Rodzinny Makowiec

 11. Miłość kibica

 12. Morderca, który czytał kryminały

 13. Bratobójcze roziczenia

 14. Na tropie Pluty

 15. Okrutny trójkąt

 16. Zaatakował po 30 latach

 17. Wypracowanie

 18. On był lepszy w łóżku

 19. Nierozważnie zakochany szpieg

 20. Więzienna zemsta

 21. Zboczony profesor

 22. Zemsta przynosi przyjemność

 

Kategoria: Opowiadania
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-941514-1-6
Rozmiar pliku: 1,0 GB

BESTSELLERY

Kategorie: