-
zapowiedź
Wakacje z trupami. Alicja i Julia - audiobook
Wakacje z trupami. Alicja i Julia - audiobook
Nic lepiej nie ożywia leniwych wakacji niż trup!
Alicja i Julia postanowiły spędzić wakacje w uroczym Fromborku. Miejsce wypoczynku wybrały nieprzypadkowo – od jakiegoś czasu słychać było, że w okolicy malowniczego miasteczka dzieje się coś dziwnego. Gnane ciekawością przyjaciółki przyjeżdżają na miejsce i od razu pakują się w kłopoty. A to dopiero początek ich pełnego przygód i zwariowanego pobytu w grodzie Kopernika.
Pisarka Agnieszka Pruska zyskała popularność dzięki serii bestsellerowych powieści policyjnych o śledztwach gdańskiego komisarza Barnaby Uszkiera. W drugiej swojej serii Przygody Alicji i Julii, której głównymi bohaterkami są dwie dociekliwe nauczycielki, postawiła na humor, tworząc jedne z najzabawniejszych współczesnych komedii kryminalnych.
To drugie wydanie.
Agnieszka Pruska – popularna autorka wielu powieści kryminalnych, w tym między innymi bestsellerowe serii Szajba, Komisarz Barnaba Uszkier, Komisarz Rafał Borski, Sezon na zbrodnie jest zawsze oraz Tajemnice Gdańskiej Willi.
| Kategoria: | Kryminał i sensacja |
| Zabezpieczenie: |
Watermark
|
| ISBN: | 978-83-68736-76-2 |
| Rozmiar pliku: | 848 MB |