Facebook - konwersja

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Data wydania:
17 maja 2007
Czas:
2 godz. 23 min.
22,96
Cena w punktach Virtualo:
2296 pkt.

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia - audiobook

Włoski Niezbędne zwroty i wyrażenia uczy 520 zwrotów niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Kurs to unikalne zestawienie zwrotów konwersacyjnych, koniecznych do naturalnego komunikowania się. Każdy uczący się języka włoskiego powinien je znać, aby płynnie i swobodnie mówić.

Niezbędne zwroty i wyrażenia polecamy jako repetytorium leksykalne dla wszystkich uczących się języka włoskiego.

 

Audio Kurs obejmuje 16 najważniejszych zagadnień (łącznie 143 minuty nagrań), m.in. zawieranie znajomości, zmysły i uczucia, wyrażanie opinii, charakter i osobowość, na zakupach, w restauracji, komunikowanie się. Kurs polecamy wszystkim wyjeżdżającym do Włoch i Watykanu. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

 

Dodatkowo w książeczce-pdf (64 strony) pełen zapis nagrań oraz tłumaczenia wszystkich słówek, zdań i dialogów.

 

 

Spis treści

Część I

Lekcja 1 - Podstawowe zwroty grzecznościowe, zawieranie znajomości

Lekcja 2 - Wyrażanie opinii, preferencji i sugestii

Lekcja 3 - Czas

Lekcja 4 - Emocje i zmysły

Lekcja 5 - Wygląd zewnętrzny

Lekcja 6 - Ubrania

Lekcja 7 - Charakter i osobowość

Lekcja 8 - Rodzina

 

Część II

Lekcja 9 - Czynności codzienne

Lekcja 10 - Robienie zakupów (W sklepie spożywczym / W sklepie odzieżowym)

Lekcja 11 - Podróżowanie, środki transportu

Lekcja 12 - Jedzenie, restauracja

Lekcja 13 - Praca

Lekcja 14 - Szkoła, edukacja

Lekcja 15 - Komunikacja: telefon, poczta, Internet

Lekcja 16 - Czas wolny (czas wolny i hobby, życie towarzyskie, sport)

Kategoria: Włoski
Zabezpieczenie: brak
ISBN: 978-83-7788-309-9
Rozmiar pliku: 263 MB

BESTSELLERY

Kategorie: