Facebook - konwersja

Wypłyń na głębię - audiobook

Format audiobooka:
MP3
Format MP3
słuchaj
na czytniku
słuchaj
na laptopie
słuchaj
na smartfonie
Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
słuchaj
na laptopie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość komputerów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim laptopie.
słuchaj
na czytniku
Spora część czytników poza możliwością odczytywania e-booków (plików EPUM, MOBI, PDF) posiada również możliwość odsłuchiwania audiobooków. Wystarczy, że zgrasz zakupiony plik w formacie .zip na komputer, rozpakujesz go, wgrasz na czytnik i... gotowe! Audiobooków możesz słuchać m.in. na czytnikach marki PocketBook oraz wszystkich innych, które posiadają wejście słuchawkowe.
słuchaj
na smartfonie
Zakupiony audiobook trafi do Twojej Biblioteki, gdzie będzie dostępny jako .zip. Po jego rozpakowaniu będziesz mógł odsłuchać audiobooka za pośrednictwem dowolnego programu umożliwiającego odtwarzanie plików mp3. Obecnie większość smartfonów od momentu zakupienia wyposażona jest w program umożliwiający odsłuchiwanie plików MP3. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego programu, możesz go szybko zainstalować na swoim smartfonie.
Wydawnictwo:
Data wydania:
24 września 2006
Czas:
6 godz. 56 min.
14,90
Cena w punktach Virtualo:
1490 pkt.

Wypłyń na głębię - audiobook

Autor podejmując fundamentalne tematy związane z życiem duchowym daje swoiste świadectwo potrzeby nieustannej troski o własne życie wewnętrzne. Rekolekcje są się okazją do poszerzenia wizji Kościoła i jego misyjności.

Spis treści

1 (78’24")
Modlitwa i samotność
Cierpienie źródłem mądrości
Kimże ja jestem przed Panem?

2 (54’43")
Współczucie Boga
Świat bez współczucia
Modlić się o łaskę współczucia

3 (45’10")
Wyznać przed Bogiem każdy grzech
Modlitwa o łaskę poznania grzechu
Rozmowa z Jezusem Ukrzyżowanym

4 (40’40")
Widzisz źdźbło w oku brata
Świadomość dobroci Boga
Miłosierdzie w konfesjonale

5 (49’05")
Solidarność z ubogimi
Pedagogika wobec ubogich
Jak być twórczym w Kościele?

6 (79’00")
Większe serce Boga
Wprowadzenie w życie duchowe
Szlachetność serca

7 (69’20")
Rola i wartość przyjaźni
Formacja sumienia
Kierownictwo duchowe

Kategoria: Audiokonferencje
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Rozmiar pliku: 836 MB

BESTSELLERY

Kategorie: