Facebook - konwersja

  • Empik Go W empik go

Zniknij z moich oczu - audiobook

Wydawnictwo:
Format:
MP3
Data wydania:
24 sierpnia 2023
Ebook
37,60 zł
Audiobook: MP3,
44,90 zł
44,90
4490 pkt
punktów Virtualo

Zniknij z moich oczu - audiobook

Lena po śmierci matki znajduje na jej komputerze plik z notatkami. Okazują się one tropem prowadzącym do wyjaśnienia tajemniczej sprawy, w którą przed laty zaangażowała się policja trzech krajów. Chodziło o przyjaciółkę matki, Joannę Malicką. Malicka pewnego razu pojechała do Włoch po chorego syna. To miała być podróż tam i z powrotem, ale tego planu nie udało się zrealizować.

Rodzina od lat żyje w niepewności, co się wtedy tak naprawdę stało. Ona sama tkwiła wówczas w nieświadomości, że jej życie osiągnęło punkt krytyczny i prawda o niej, jej mężu i dzieciach uderzy w nią nagle z całą siłą. Czy trop odkryty przez Lenę pozwoli rozwiązać zagadkę, która kiedyś postawiła wszystkich na nogi?

Krystyna Januszewska – autorka ośmiu powieści – „Przytulać kamienie” – książki wyróżnionej w konkursie na najlepszą polską powieść, „Niebo ma kolor zielony”, „[email protected]” – pozycja nominowana do Nagrody Mediów Publicznych „Cogito” (2007), „Ostatnia kwadra księżyca” – powieść o kryzysie przyjaźni, dylogia – „Dziedzictwo” (2015r.) i „Kołysanka” (2018r) – to napisana z epickim rozmachem historia dwóch rodzin. Dla młodszych czytelników napisała „Dolinę motyli” – książka weszła do kanonu lektur w gimnazjach, oraz „Trzy Światy – czyli Maryśka, Anioł i szalona Muneguita” (2005r) – wyróżniona w konkursie „Uwierz w siłę wyobraźni”. Jest autorką opowiadań w antologiach „Nasze polskie wigilie”, oraz „Historie prawdziwe.” Od 2010 roku jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Kategoria: Obyczajowe
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-8352-925-7
Rozmiar pliku: 640 MB

BESTSELLERY

Menu

Zamknij