Facebook - konwersja

Układ

  • HMS Expedient
    HMS Expedient
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    1786: Captain William Rennie is on the beach and on half pay when he's given a prime commission: HMS Expedient is a 36 gun frigate; she is to be sent to the...
    59.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 5999 pkt.

    1786: Captain William Rennie is on the beach and on half pay when he's given a prime commission: HMS Expedient is a 36 gun frigate; she is to be sent to the...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    59.99 zł
  • Claudius
    Claudius
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    From bestselling author Douglas Jackson, a gripping and visceral novel of the Roman invasion of Britain, for fans of Conn Iggulden and Simon Scarrow. "What...
    59.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 5999 pkt.

    From bestselling author Douglas Jackson, a gripping and visceral novel of the Roman invasion of Britain, for fans of Conn Iggulden and Simon Scarrow. "What...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    59.99 zł
  • Sword of Rome
    Sword of Rome
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Brought to you by Penguin. Bestselling author Douglas Jackson expertly brings the Roman Empire to life in this brutal and bloody historical adventure....
    65.90 zł
    Cena w punktach Virtualo: 6590 pkt.

    Brought to you by Penguin. Bestselling author Douglas Jackson expertly brings the Roman Empire to life in this brutal and bloody historical adventure....

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    65.90 zł
  • Avenger of Rome
    Avenger of Rome
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    If you like Simon Scarrow and Ben Kane, you'll absolutely love this enthralling and action-packed novel of Roman adventure from bestselling author Douglas...
    59.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 5999 pkt.

    If you like Simon Scarrow and Ben Kane, you'll absolutely love this enthralling and action-packed novel of Roman adventure from bestselling author Douglas...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    59.99 zł
  • Hero of Rome (Gaius Valerius Verrens 1)
    Hero of Rome (Gaius Valerius Verrens 1)
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Perfect for fans of Simon Scarrow and Ben Kane, this heart-stopping historical thriller from bestselling author Douglas Jackson will have you on the edge of...
    49.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 4999 pkt.

    Perfect for fans of Simon Scarrow and Ben Kane, this heart-stopping historical thriller from bestselling author Douglas Jackson will have you on the edge of...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    49.99 zł
  • Defender of Rome
    Defender of Rome
    Wydawnictwo: Gardners
    AUDIOBOOK: MP3
    Zabezpieczenie: brak
    Kategoria: Obcojęzyczne
    Brought to you by Penguin. This riveting and action-packed historical thriller from bestselling author Douglas Jackson is real edge of your seat stuff!...
    59.99 zł
    Cena w punktach Virtualo: 5999 pkt.

    Brought to you by Penguin. This riveting and action-packed historical thriller from bestselling author Douglas Jackson is real edge of your seat stuff!...

    AUDIOBOOK: MP3
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Format MP3
    słuchaj
    na czytniku
    słuchaj
    na laptopie
    słuchaj
    na smartfonie
    Format stosowany przy audiobookach. Jest to plik dźwiękowy (książka w wersji audio, czytana przez lektora), który można odsłuchać na urządzeniach posiadających głośnik, takich jak: smartfon, tablet, laptop czy czytnik.
    Zabezpieczenie: brak
    59.99 zł

Kategorie: