Facebook - konwersja
Czytaj fragment
Pobierz fragment

29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety - ebook

Wydawnictwo:
Data wydania:
17 lipca 2020
Format ebooka:
EPUB
Format EPUB
czytaj
na czytniku
czytaj
na tablecie
czytaj
na smartfonie
Jeden z najpopularniejszych formatów e-booków na świecie. Niezwykle wygodny i przyjazny czytelnikom - w przeciwieństwie do formatu PDF umożliwia skalowanie czcionki, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie jej wielkości do kroju i rozmiarów ekranu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na czytniku
Czytanie na e-czytniku z ekranem e-ink jest bardzo wygodne i nie męczy wzroku. Pliki przystosowane do odczytywania na czytnikach to przede wszystkim EPUB (ten format możesz odczytać m.in. na czytnikach PocketBook) i MOBI (ten fromat możesz odczytać m.in. na czytnikach Kindle).
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na smartfonie
Aby odczytywać e-booki na swoim smartfonie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. iBooks dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Czytaj fragment
Pobierz fragment
Produkt niedostępny.  Może zainteresuje Cię

29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety - ebook

29 aspektów życia. Spojrzenie młodej kobiety” to klarowne poglądy na życie, a także pewnego rodzaju wskazówki dla młodzieży, ludzi zagubionych. To nie jest poradnik z gatunku psychologicznych.

Autorka chce nakłonić czytelnika do przemyśleń, do głębszego zastanowienia się, co tak naprawdę jest sensem życia.

W niniejszej książce autorka wyraża prawdziwą siebie, to co ją inspiruje, denerwuje i zachwyca. Są to jasne poglądy na różne etapy i dziedziny życia, a także dotyczące postaw ludzi w dzisiejszych czasach.

W książce poruszane są między innymi takie tematy jak: małżeństwo, problemy młodzieży, związek, niepełnosprawność, aborcja, młodzież w dobie mediów społecznościowych, odpowiedzialność za innych, motyw szczęścia, wybaczenie.

Kategoria: Literatura faktu
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-8119-727-4
Rozmiar pliku: 1,5 MB

FRAGMENT KSIĄŻKI

1. Małżeństwo – decyzja i wysiłek na całe życie

Być może jestem staroświecka, ponieważ traktuję małżeństwo jako oddanie się sobie dwojga ludzi na całe życie. Myślę, że wielu z Was chciałoby być całe życie z osobą, którą kocha z całego serca. Często jednak w związek małżeński wstępują ludzie bardzo młodzi, niedojrzali, którzy być może nie do końca pojęli znaczenie tego słowa, a do zawarcia małżeństwa pchnęły ich różne inne powody. Co się okazuje później? Młodzi ludzie często stwierdzają, że tkwią w tym związku na siłę i gdy tylko pojawi się mały problem, postanawiają się rozwieść. Zapewne nie mieli świadomości, że na małżeństwo nie da się patrzeć tylko przez różowe okulary, to nie tylko wspaniałe chwile.

Małżeństwo to także wspólne troski i problemy, to niekiedy brak pieniędzy, lepsze i gorsze dni. To trwanie przy drugiej osobie w dobrych i złych momentach, a nie tylko wtedy, kiedy jest miło i kolorowo. To dbanie o siebie nawzajem i wysiłek na całe życie.

2. Problemy młodzieży – stereotypowe myślenie

W dzisiejszych czasach ludzie często bagatelizują problemy nastolatków, stwierdzając, że taki problem to nie problem, a młody człowiek nie ma się czym przejmować, bo przecież nie pracuje, a tylko i wyłącznie się uczy. Wszystko ma zapewnione i zawsze dostaje to, czego chce, więc w takim razie o co może mu chodzić? Otóż diabeł tkwi w szczegółach… Być może taki nastolatek nie dostaje dostatecznie dużo miłości, uwagi, wsparcia od bliskich, a właśnie tego potrzebuje? Denerwują mnie ludzie, którzy myślą, że prezencikami i wyjazdami zrekompensują swojemu dorastającemu dziecku brak czasu, bo za bardzo skupili się na swojej karierze, a później budzą się z ręką w nocniku, ponieważ okazało się, że ich dziecko ma depresję. Wspinanie się po szczeblach kariery nie jest najważniejsze. Najważniejsza jest rodzina.

Jeśli zlekceważysz wołanie o pomoc swojego dziecka, to bylebyś się nie obudził za późno!

3. Wyjdź z więzienia toksycznych relacji – poczuj zew wolności!

Czy spotkałeś w swoim życiu osobę, która wysysała z Ciebie całą energię? Czy po spotkaniu z taką osobą czujesz się jeszcze gorzej? Możesz mieć do czynienia z toksyczną relacją. Kiedy odpowiesz i przeanalizujesz sobie wszystkie powyższe pytania, zastanów się, czy ta relacja, w której tkwisz, nie jest tą toksyczną. Jeśli tak, wyrzuć ze swojego życia tych, którzy spychają Cię w czarną otchłań i obniżają Twoją samoocenę. Bez tych ludzi również sobie poradzisz, jak zawsze.

4. Związek jest jak kwiat – niepielęgnowany, prędzej czy później uschnie

Wielu ludzi będących długo w związku uważa, że skoro już są razem tyle czasu, to nonsensem wydaje się okazywanie uczuć czy dbanie o relacje. W tym przypadku mamy do czynienia ze stereotypowym myśleniem, które dla mnie jest kompletnie nie do przyjęcia. Faceci, którzy myślą, że: „jeśli raz zdobyłem kobietę, to już nie muszę się starać…”, są w ogromnym błędzie. My, kobiety, mamy swoje pragnienia i potrzeby. Chcemy wspierającego, kochającego partnera, który zaoferuje swoją pomoc w codziennych czynnościach, a nie leżącego wiecznie zmęczonego Pana i Władcę, który myśli, że znalazł sobie służącą i ma ona za zadanie spełniać wszystkie jego zachcianki.

Jeśli myślisz, że kobieta będzie skakać koło Ciebie i się z Tobą cackać, a Ty nie musisz nawet doceniać jej starań, to potem nie dziw się, że ją straciłeś!

Koniec Wersji Demonstracyjnej
mniej..

BESTSELLERY

Kategorie: