Bory Tucholskie - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Bory Tucholskie - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-927380-0-8
Język:
Polski
Data wydania:
22 lutego 2017
Rozmiar pliku:
27 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
19,00
Cena w punktach Virtualo:
1900 pkt.

Pełny opis

Książka przedstawia walory turystyczne, przyrodnicze Borów Tucholskich w tym park narodowy oraz parki krajobrazowe.

Spis treści

Ogólne informacje o Borach tucholskich

Tucholski Park Krajobrazowy

Zaborski Park Krajobrazowy

Wdecki Park Krajobrazowy

Wdzydzki Park Krajobrazowy

Park Narodowy "Bory Tucholskie"

Okolice Borów Tucholskich

 

BESTSELLERY