Cholesterol. Zdrowa dieta. Tabele kalorii i tłuszczu. Porady lekarza rodzinnego - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Cholesterol. Zdrowa dieta. Tabele kalorii i tłuszczu. Porady lekarza rodzinnego - ebook

Średnia ocena: 5/2
Szczegóły głosowania
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 2 (2)
Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7774-443-7
Język:
Polski
Data wydania:
Listopad 2010
Rozmiar pliku:
4,2 MB
Zabezpieczenie:
brak
Cena Virtualo
2,00
Cena w punktach Virtualo:
200 pkt.

Pełny opis

Bogato ilustrowany, napisany przystępnym językiem poradnik medyczny, w którym poznasz najnowsze informacje dotyczące zasad zdrowego żywienia, metabolizmu i roli cholesterolu w organizmie oraz hipercholesterolemii i hipertrójglicerydemii. Znajdziesz tu porady dotyczące aktywności fizycznej i medycyny naturalnej, a także obszerną tabelę kalorii, cholesterolu i tłuszczu w wybranych produktach.

Spis treści

Wstęp 1

Metabolizm człowieka 1

Rodzaje tłuszczów 3

Cholesterol 6

Hipercholesterolemia 9

Hipertrójglicerydemia 12

Zdrowa dieta 15

Aktywność fizyczna 21

Medycyna naturalna 22

Porady ogólne 23

Tabele kalorii, cholesterolu, tłuszczu 24

Warzywa 24

Owoce 25

Produkty zbożowe, pieczywo 26

Nabiał 27

Ryby, skorupiaki, drób 28

Mięso, wędliny 28

Orzechy, nasiona, tłuszcze, grzyby 30

Słodycze 31

Napoje bezalkoholowe, napoje alkoholowe 32

BESTSELLERY