Facebook - konwersja
Pobierz fragment

Demony Zagłady - ebook

Wydawnictwo:
Rok wydania:
2010
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Pobierz fragment
40,00

Demony Zagłady - ebook

Autor dokonuje w książce analizy samych wypadków 11 września 2001 roku z pozycji kontrolera ruchu lotniczego, próbując ukazać najbardziej prawdopodobny ich scenariusz. Książka opowiada również o niewoleniu politycznych przeciwników dokonywanym za przyzwoleniem i przy współudziale „demokratycznych" państw. To także spojrzenie na powiązania pomiędzy służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo USA, a korporacjami czerpiącymi zyski z wojen i ustaw ograniczających podstawowe prawa obywatelskie. Czytelnik znajdzie w tej pozycji informacje o manewrach wojennych, będących przygrywką, a następnie częścią składową zamachów 9/11. Dowie się też o działaniach prowadzących do zneutralizowania społecznego ruchu próbującego znaleźć odpowiedź na pytania o rzeczywistych sprawców ataku na Amerykę. Książka ukazuje konsekwencje tego bezprecedensowego aktu barbarzyństwa, jakie stały się udziałem ludzi na całym świecie, między innymi w Polsce.

Spis treści

Prolog

Korozja Ameryki

Agencje i korporacje

Ikary Apokalipsy

Atak na Pentagon

Taśmy prawdy

Gry wojenne

Dezinformacja

W sieci

Przypadki

Mistyczna jedenastka

Kodeks Bestii

Amerykański Gułag

Krzyk weteranów

Epilog

Załączniki

W imieniu narodów świata

Mapy

Lotnisko Schenectady

Lotnisko Allentown

Lotnisko Dayton

Lotnisko Johnstown

Lotnisko Stewart

Transkrypcja łączności samolotu AAL11

Transkrypcja łączności samolotu UAL175

Transkrypcja łączności samolotu AA77

Transkrypcja łączności samolotu UUAL93

Mapa lotnisk w rejonie lotu samolotu UAL93

Mapa z ostatnią potwierdzoną pozycją samolotu UAL93

Mapa z ostatnią linią drogi UAL93, po utracie kontroli radarowej

Lotnisko Lexington

Mapa przebiegu lotu AWE1549

Tłumaczenie listu 911 Truth Movement do prezydenta Obamy

Baza danych

Od autora

O wydawcy

Książki, które trzeba przeczytać

... wydane w Polsce

... i innych krajach

Filmy, które trzeba obejrzeć

Kategoria: Literatura faktu
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-926179-3-8
Rozmiar pliku: 7,9 MB

BESTSELLERY

Kategorie: