Facebook - konwersja
Pobierz fragment

  • Empik Go W empik go

Destruction AllStars. Poradnik do gry - ebook

Wydawnictwo:
Data wydania:
1 stycznia 2021
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Pobierz fragment

Destruction AllStars. Poradnik do gry - ebook

Poradnik do gry Destruction AllStars zawiera komplet informacji przydatnych dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z tą produkcją. W poradniku wyjaśniamy podstawy rozgrywki, zestawiamy najważniejsze cechy gry oraz oferujemy porady jak być lepszym graczem. Na pierwszych stronach poradnika znajdziesz opis samouczków pozwalających lepiej poznać najważniejsze zasady gry, podstawy sterowania dla poruszania się pieszo i z użyciem pojazdów, a także porady na start z różnorakimi podpowiedziami odnośnie staczania walk i wygrywania starć. W rozdziale FAQ poruszamy wiele istotnych tematów - dowiesz się m.in. jak zdobywać XP, czy w Destruction AllStars są mikrotransakcje, jak modyfikować wygląd postaci czy jak kraść samochody innych graczy.

Dużą część naszego poradnika stanowi opis wszystkich 16 gwiazd AllStars - grywalnych postaci. Dowiesz się jakimi łamaczami (Breakers) i megapojazdami (Hero Vehicles) dysponują poszczególni bohaterowie, a także jaki jest najbardziej odpowiedni dla nich styl gry. W poradniku znajdziesz też zestawienie głównych trybów gry (multiplayer, arcade, kariera itp.) oraz szczegółowy opis wszystkich 4 typów starć (zasady meczu, podział na drużyny, przydatne wskazówki itp.).

Główne rozdziały poradnika uzupełnia przede wszystkim poradnik trofeowy, w którym szczegółowo opisaliśmy dostepne trofea. Przygotowaliśmy też informacje m.in. na temat wymagań sprzętowych, grania w trybie offline oraz tego ile czasu zajmuje ukończenie w 100% wybranych trybów gry.

Spis treści

-Destruction AllStars - poradnik do gry
-Poradnik do gry
-Jak zacząć grać?
-Destruction AllStars: Porady na start
-Destruction AllStars: Samouczek/Tutorial
-Destruction AllStars: Pierwszy mecz - jak wygrać?
-Gwiazdorzy
-Destruction AllStars: Gwiazdorzy - informacje ogólne
-Destruction AllStars: Ultimo Barricado - gwiazdor
-Destruction AllStars: Genesis - gwiazdor
-Destruction AllStars: Lupita - gwiazdor
-Destruction AllStars: Shyft - gwiazdor
-Destruction AllStars: Bluefang - gwiazdor
-Destruction AllStars: Boxtop - gwiazdor
-Destruction AllStars: Fuego - gwiazdor
-Destruction AllStars: Hana - gwiazdor
-Destruction AllStars: Ratu - gwiazdor
-Destruction AllStars: Angelo Avello - gwiazdor
-Destruction AllStars: Twinkle Riot - gwiazdor
-Destruction AllStars: Jian - gwiazdor
-Destruction AllStars: Harmony - gwiazdor
-Destruction AllStars: Xander - gwiazdor
-Destruction AllStars: Muna - gwiazdor
-Destruction AllStars: Sgt. Rescue - gwiazdor
-FAQ
-Destruction AllStars: Auto - jak ukraść?
-Destruction AllStars: Własne auto - jak obronić?
-Destruction AllStars: Mikrotransakcje - czy są?
-Destruction AllStars: XP - jak zdobywać?
-Destruction AllStars: Wygląd postaci - jak zmienić?
-Destruction AllStars: Podwójne skoki - jak wykonywać?
-Destruction AllStars: Naprawienie samochodu - czy możliwe?
-Tryby rozgrywki
-Destruction AllStars: Główne tryby gry
-Destruction AllStars: Tryb Chaos/Mayhem Mode
-Destruction AllStars: Tryb Strefa/Gridfall Mode
-Destruction AllStars: Tryb Szrotnado/Carnado Mode
-Destruction AllStars: Tryb Zbiory/Stockpile Mode
-Aneks
-Destruction AllStars: Trofea - lista
-Destruction AllStars: Wymagania sprzętowe
-Destruction AllStars: Sterowanie
-Destruction AllStars: Długość gry

Kategoria: Poradniki do gier
Zabezpieczenie: Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
ISBN: 978-83-8112-795-0
Rozmiar pliku: 11 MB

BESTSELLERY

Kategorie: