Facebook - konwersja
Duchy u franciszkanów i inne niezwykłe opowieści z Trójmiasta - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Pobierz fragment

Duchy u franciszkanów i inne niezwykłe opowieści z Trójmiasta - ebook

Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
Język:
Polski
Rok wydania:
2010
Rozmiar pliku:
2,2 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
20,00
Cena w punktach Virtualo:
2000 pkt.

Duchy u franciszkanów i inne niezwykłe opowieści z Trójmiasta - opis ebooka

Książka jest debiutem literackim autora. Znalazły się w niej znane historie i legendy Trójmiasta, takie jak opowieść o UFO w basenie portowym w Gdyni, historia o grobie tzw. „Jasia Pierdółka”, czy opowieść o piwie w kranach domów położonych w pobliżu browaru gdańskiego. Opowieści zawarte w tym tomie przedstawiają bogactwo życia codziennego, mentalność mieszkańców, a przede wszystkim, żywą, nową kulturę Trójmiasta, powstającą od zakończenia drugiej wojny światowej aż do dziś.

Spis treści

Wstęp 5

Banknot szczęścia 7

Beczka prawdy 10

Biała zjawa 12

Dom na Kamiennej Górze 13

Duchy u franciszkanów 16

Dzik kolibkowski 17

Głosy spod ziemi 21

Grób Jasia Pierdółka 22

Faraonki 25

Farmazon 27

Fotoradar 29

Galerie falowca 30

Gwałty na Stogach 31

Kapliczka 33

Kasownik spełnionych życzeń 36

Klątwa czarnoksiężnika 38

Lustrzana sala 41

Matka Boska Naszybna 45

Ostroga 46

Piwo w kranach 49

Płacząca Anna 51

Podziemne miasto 54

Pomnik narkomana 56

Porwanie w hipermarkecie 57

Prosektorium 58

Psi król 59

Ręka sierżanta 61

Skradziony radiowóz 63

Sopockie oryginały 64

Trzęsienie ziemi 66

UFO w basenie portowym 67

Upiór obwodnicy 70

Zaginiony grób 73

Zemsta upieczonego żołnierza 75

BESTSELLERY