E-book - to proste, czyli epub bez tajemnic - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

E-book - to proste, czyli epub bez tajemnic - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-272-3956-3
Język:
Polski
Data wydania:
Luty 2016
Rozmiar pliku:
3,3 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
19,00
Cena w punktach Virtualo:
1900 pkt.

Pełny opis


Książki elektroniczne, czyli ebooki, można czytać w różnorakich
czytnikach programowych w komputerach, smartfonach lub dedykowanych czytnikach sprzętowych. Ebooki występują w kilku forma tach: djv, epub, mobi i pdf. Najbardziej rozpowszechnionym i akceptowanym formatem dla książek
w wydaniu elektronicznym jest dzisiaj ePub oparty na języku XML. Z głównych graczy nie akceptuje go Amazon, który opracował wła sny standard — mobi.

Dokument ePub jest specjalnie zbudowanym skompresowanym plikiem z rozszerzeniem .epub. Czytniki programowe potrafią wyświetlić zawartość dokumentu ePub na ekranie dowolnej wielkości: od smartfonu, przez tablet, po monitor stacjonarny.

Z książki tej można się dowiedzieć, jak stworzyć samemu książkę elektroniczną: jak  zrobić okładkę do ebooka, jak zbudować nawigacyjny (klikalny) spis treści, jak wstawiać grafikę i podpisy do niej, jak tworzyć tabele, jak formatować tekst i wstawiać alternatywne czcionki i wiele innych praktycznych rzeczy, by nasz ebook jak najbardziej przypominał klasyczną książkę, a jednocześnie by jak najbardziej przyjazny był czytelnikowi.

BESTSELLERY