Gramatyka języka włoskiego - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Gramatyka języka włoskiego - ebook

Średnia ocena: 5/1
Szczegóły głosowania
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 0 (0)
Ilość ocen klientów: 1 (1)
Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-7898-467-2
Język:
Polski
Rok wydania:
2013
Rozmiar pliku:
5,8 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
3,00
Cena w punktach Virtualo:
300 pkt.

Pełny opis

Najistotniejsze zagadnienia z gramatyki włoskiej przedstawione w atrakcyjnej formie ułatwiającej efektywną naukę, wytłumaczone w prosty, zrozumiały sposób. Z książki korzystać mogą zarówno osoby początkujące, jak i bardziej zaawansowane, traktując ją jako repetytorium gramatyczne. Jest ona cenną pomocą dla studentów uczęszczających na lektorat języka włoskiego, maturzystów, słuchaczy szkół językowych i samouków.

Spis treści

 

 

Alfabet 5

Wymowa 5

Rodzajniki 6

Rodzajnik określony 6

Rodzajnik nieokreślony 8

Przyimki ściągnięte 9

Rzeczowniki 9

Rodzaj 9

Liczba 11

Rzeczowniki ułomne 14

Przymiotniki 16

Stopniowanie 18

Przysłówki 20

Stopniowanie 21

Liczebniki 23

Zaimki 25

Zaimki dzierżawcze 25

Zaimki wskazujące 27

Zaimki względne 28

Zaimki pytające 30

Zaimki nieokreślone 30

Zaimki osobowe 31

Spójniki 35

Przyimki 36

Czasowniki 40

Tryby i czasy 46

Tryb oznajmujący 46

Czas teraźniejszy 46

Czas przeszły prosty 47

Czas przeszły bliski 48

Czas przyszły prosty 51

Czas przyszły złożony 51

Tryb warunkowy 52

Tryb łączący 53

Uwagi dotyczące trzech koniugacji 55

Tryb rozkazujący 58

Bezokolicznik 60

Gerundio 64

Strona bierna 65

Czasowniki zwrotne 66

Forma bezosobowa 69

Czasowniki modalne 70

Czasowniki nieregularne 70

Często używane skróty 84

Dodatek leksykalny 88

BESTSELLERY