Jakobini polscy. Powieść z czasów rewolucji 1830 roku - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Jakobini polscy. Powieść z czasów rewolucji 1830 roku - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-8064-351-2
Język:
Polski
Data wydania:
11 listopada 2017
Rozmiar pliku:
9,0 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
15,00
Cena w punktach Virtualo:
1500 pkt.

Pełny opis

REPRINT. Powieść, która opowiada o tym, jak po chwilowym uniesieniu, obchodach uroczystych, radości powszechnej, kiedy to — jak się zdawało — w wyniku ustaleń i umów wiedeńskich 1815 roku, Polska odzyskała państwowość, chociaż nie pełną niezależność, bo odtąd miała być pod berłem cara rosyjskiego, który ukoronował się na króla polskiego. Okazało się jednak, iż radość była przedwczesna, ponieważ car-król bynajmniej nie zamierzał respektować ani traktatów, ani umów, ani nie zamierzał dotrzymywać przyrzeczeń danych Polakom. Jego namiestnik — carewicz Konstanty rządził naszym krajem bezwzględnie i okrutnie. Chciał on zaprowadzić doskonałą równość między wszystkimi mieszkańcami w tym znaczeniu, żeby wszyscy byli niczym, a jego wola wszystkim. Powoli zaczynało się to Polakom coraz mocniej nie podobać, a w kraju jęło wrzeć. Z czasem zaś to wrzenie miało doprowadzić do wybuchu powstania przeciwko ciemiężcy... W powieści doskonale są przedstawione nastroje społeczne i bieg zdarzeń prowadzący do buntu, który jednak nie przyniósł niczego dla Polaków dobrego...

BESTSELLERY