Język francuski, ćwiczenia z kluczem dla początkujących i średnio zaawansowanych - Ebook (Książka PDF) do pobrania w formacie PDF
Fragment:

Język francuski, ćwiczenia z kluczem dla początkujących i średnio zaawansowanych - ebook

Oceń:
Format ebooka:
PDF
Format PDF
czytaj
na laptopie
czytaj
na tablecie
Format e-booków, który możesz odczytywać na tablecie oraz laptopie. Pliki PDF są odczytywane również przez czytniki i smartfony, jednakze względu na komfort czytania i brak możliwości skalowania czcionki, czytanie plików PDF na tych urządzeniach może być męczące dla oczu. Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na laptopie
Pliki PDF zabezpieczone watermarkiem możesz odczytać na dowolnym laptopie po zainstalowaniu czytnika dokumentów PDF. Najpowszechniejszym programem, który umożliwi odczytanie pliku PDF na laptopie, jest Adobe Reader. W zależności od potrzeb, możesz zainstalować również inny program - e-booki PDF pod względem sposobu odczytywania nie różnią niczym od powszechnie stosowanych dokumentów PDF, które odczytujemy każdego dnia.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
czytaj
na tablecie
Aby odczytywać e-booki na swoim tablecie musisz zainstalować specjalną aplikację. W zależności od formatu e-booka oraz systemu operacyjnego, który jest zainstalowany na Twoim urządzeniu może to być np. Bluefire dla EPUBa lub aplikacja Kindle dla formatu MOBI.
Informacje na temat zabezpieczenia e-booka znajdziesz na karcie produktu w "Szczegółach na temat e-booka". Więcej informacji znajdziesz w dziale Pomoc.
Wydawnictwo:
ISBN:
978-83-272-4415-4
Język:
Polski
Data wydania:
Listopad 2014
Rozmiar pliku:
1,7 MB
Zabezpieczenie:
Watermark
Watermark
Watermarkowanie polega na znakowaniu plików wewnątrz treści, dzięki czemu możliwe jest rozpoznanie unikatowej licencji transakcyjnej Użytkownika. E-książki zabezpieczone watermarkiem można odczytywać na wszystkich urządzeniach odtwarzających wybrany format (czytniki, tablety, smartfony). Nie ma również ograniczeń liczby licencji oraz istnieje możliwość swobodnego przenoszenia plików między urządzeniami. Pliki z watermarkiem są kompatybilne z popularnymi programami do odczytywania ebooków, jak np. Calibre oraz aplikacjami na urządzenia mobilne na takie platformy jak iOS oraz Android.
Cena Virtualo
11,00
Cena w punktach Virtualo:
1100 pkt.

Pełny opis

Język francuski, ćwiczenia z kluczem dla początkujących i średnio zaawansowanych. Większość ćwiczeń poprzedzona jest komentarzem dotyczącym poruszanego w nich zagadnienia.

Spis treści

Rzeczowniki/Les noms

Rodzajniki/Les articles

Przymiotniki/Les adjectifs qualificatifs

Przysłówki/Les adverbes

Zaimki i liczebniki/Les adjectifs et les pronoms

Zaimki osobowe/Les pronoms personnels

Zaimki względne/Les pronoms relatifs

Czasowniki zwrotne/Les verbes pronominaux

Strona bierna/La voix passive

Avoir, être i imiesłowy/Avoir, être, les participes, le gérondif

Czasy/Les temps

Tryb warunkowy/Le conditionnel

Tryb subjonctif/Le subjonctif

Bezokolicznik /L’infinitif

Przyimki/Les prépositions

Mowa zależna/Le discours indirect

Forma pytająca, przecząca i tryb rozkazujący/L’interrogation, la négation et l’mpératif

Zdania podrzędne/Les propositions subordonnées

BESTSELLERY